Program nr. 10 saptamana: 08.03-14.03.2021

Calificari CE 2022 – masculin- Faza a II-a
10.03.2021, ora 20:30, Pristina (KOS)

Kosovo - Romania               TVR 1 direct

14.03.2021, ora 18:00, sala Polivalenta
Romania - Kosovo               TVR 1 direct

EHF Champions League - feminin - Play-off
13.03.2021, ora 17:00
sala Polivalenta Bucuresti

CSM Bucuresti - SCM Rm Valcea

 

Jocuri de pregatire -Lot National de cadeti
 Timisoara

12.03.2021, ora 18:00
Romania – Serbia

13.03.2021, ora 11:00
Romania - Serbia

 


Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 18:30 SCM Râmnicu Vâlcea vs CS Măgura Cisnadie Tvr 1 10/1
Sala: Sala Traian Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Ma 09.03 13:00 CSU Cluj-Napoca vs CSM București frhtv 10/2
Sala: Sala Traian Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: N.Rusu(CT)
Mi 10.03 16:00 SCM Craiova vs HC Dunărea Brăila Tvr 2 10/3
Sala: Sala Traian Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: D.Manea(B)
Ma 09.03 00:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 09.03 15:45 CS Dacia Mioveni 2012 vs CS Minaur Baia Mare frhtv 10/4
Sala: Sala Traian Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: I.Rapa(TM)
Mi 10.03 10:30 SCM Gloria Buzău vs CSM Slatina frhtv 10/5
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: V.Sighicea(VL)
Ma 09.03 18:30 CS Activ Prahova Ploiesti vs CS Rapid București frhtv 10/6
Sala: Sala Traian Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: G.Covaci(B)
Mi 10.03 13:15 CSM Galati vs HC Zalău frhtv 10/7
Sala: Sala Traian Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: R.Cojocaru(BV)

Etapa 6

Roman - Sala Sporturilor

Delegat :  ENACHE Iulian – BV - 0752.397.250
Arbitri: GOGOLINCA / ROIBU - IS
            Murariu/Tabacariu - NT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 10.03 15:00 CSM Bacau vs LPS Suceava 10/8
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator: I.Enache(BV)
Mi 10.03 17:40 CSS Bacau vs CSM Galati 10/9
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: I.Enache(BV)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 11.03 00:00 CSS Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 11.03 17:40 CSM Galati vs CSM Bacau 10/10
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: I.Enache(BV)
Jo 11.03 15:00 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 10/11
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator: I.Enache(BV)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 12.03 17:40 LPS Piatra Neamt vs CSM Galati 10/12
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator: I.Enache(BV)
Vi 12.03 15:00 CSM Bacau vs CSS Bacau 10/13
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: I.Enache(BV)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 00:00 CSM Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 13.03 15:00 CSS Bacau vs LPS Piatra Neamt 10/14
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator: I.Enache(BV)
Sb 13.03 17:40 CSM Galati vs LPS Suceava 10/15
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: I.Enache(BV)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 00:00 CSM Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 14.03 09:00 LPS Suceava vs CSS Bacau 10/16
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: I.Enache(BV)
Du 14.03 11:40 LPS Piatra Neamt vs CSM Bacau 10/17
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator: I.Enache(BV)

Etapa 6

Buzau - Sala Iolanda Balas Soter

Delegat :  PAVEL Vasile (Bz0722.570.729
Arbitri: Potirniche/Velisca - Bz
           Bontea/Pavel -Bz
           Ursu/Vilcu - TL/CT

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 10:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs ACS Olimpic Mizil 10/18
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: D.Pavel(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 10.03 13:10 CSM Ramnicu Sarat vs CSM Ploiesti 10/19
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 10.03 15:50 HC Activ CSO Plopeni vs CSS Ploiesti 10/20
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: M.Potirniche(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 11.03 15:50 HC Activ CSO Plopeni vs LPS I. Balas Soter Buzau 10/21
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: D.Pavel(BZ)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 11.03 10:30 CSS Ploiesti vs CSM Ramnicu Sarat 10/22
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: C.Bontea(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 11.03 13:10 CSM Ploiesti vs ACS Olimpic Mizil 10/23
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 10:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Ploiesti 10/24
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: C.Bontea(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Vi 12.03 15:50 ACS Olimpic Mizil vs CSS Ploiesti 10/25
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: V.Pavel(BZ)
Vi 12.03 13:10 CSM Ramnicu Sarat vs HC Activ CSO Plopeni 10/26
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: I.Velisca(BZ)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 10:30 CSM Ramnicu Sarat vs LPS I. Balas Soter Buzau 10/27
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: V.Pavel(BZ)
Sb 13.03 13:10 HC Activ CSO Plopeni vs ACS Olimpic Mizil 10/28
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: C.Bontea(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Sb 13.03 15:50 CSS Ploiesti vs CSM Ploiesti 10/29
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: M.Potirniche(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 14:20 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSS Ploiesti 10/30
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: V.Pavel(BZ)
Du 14.03 09:00 CSM Ploiesti vs HC Activ CSO Plopeni 10/31
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: C.Bontea(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Du 14.03 11:40 ACS Olimpic Mizil vs CSM Ramnicu Sarat 10/32
Sala: Sala Iolanda Balas Soter Arbitri: M.Potirniche(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 4

Slobozia - Sala Andreea Nica

Delegat :  DIMA Adrian – GL - 0751.064.601
Arbitri:  Andrei/Caunei - PH
               Cristea/Oprea - DB/IL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 15:00 CSM Bucuresti vs CS Medgidia 10/33
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: D.Cristea(DB)/C.Oprea(IL) Observator: A.DIMA(GL)
Vi 12.03 17:40 ACSO Viitorul Pantelimon vs CS Navodari 10/34
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: P.Caunei(PH)/E.Andrei(PH) Observator: A.DIMA(GL)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 15:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSM Bucuresti 10/35
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: D.Cristea(DB)/F.Oprea(DB) Observator: A.DIMA(GL)
Sb 13.03 17:40 CS Navodari vs CS Medgidia 10/36
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator: A.DIMA(GL)

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 09:00 CSM Bucuresti vs CS Navodari 10/37
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: P.Caunei(PH)/E.Andrei(PH) Observator: A.DIMA(GL)
Du 14.03 11:40 CS Medgidia vs ACSO Viitorul Pantelimon 10/38
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: D.Cristea(DB)/C.Oprea(IL) Observator: A.DIMA(GL)

Etapa 6

Dobroesti/Ilfov - Sala de Sport Dobroesti

Delegat :  SUICA Paul - 0768327700
Arbitri: Radu/Visan - B
           Geaburu/Mitran - Dj
           Baltat/Rusu - BV

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 13:00 CSS Targoviste vs CSU Stiinta Bucuresti 10/39
Sala: N/A Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator: P.Suica(TR)
Mi 10.03 15:40 CSS 2 Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 10/40
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: P.Suica(TR)
Mi 10.03 18:20 CSS 6 Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 10/41
Sala: N/A Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: P.Suica(TR)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 11.03 13:00 CSS 6 Bucuresti vs CSS Targoviste 10/42
Sala: N/A Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator: P.Suica(TR)
Jo 11.03 18:20 ACS Unirea Dobroesti vs CSS 2 Bucuresti 10/43
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: P.Suica(TR)
Jo 11.03 15:40 ACS Tonus Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 10/44
Sala: N/A Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: P.Suica(TR)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 13:00 CSS Targoviste vs ACS Tonus Bucuresti 10/45
Sala: N/A Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: P.Suica(TR)
Vi 12.03 18:20 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 10/46
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: P.Suica(TR)
Vi 12.03 15:40 CSS 2 Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 10/47
Sala: N/A Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator: P.Suica(TR)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 13:00 CSS 2 Bucuresti vs CSS Targoviste 10/48
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: P.Suica(TR)
Sb 13.03 15:40 CSS 6 Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 10/49
Sala: N/A Arbitri: R.Visan(B)/V.Radu(B) Observator: P.Suica(TR)
Sb 13.03 18:20 ACS Unirea Dobroesti vs ACS Tonus Bucuresti 10/50
Sala: N/A Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator: P.Suica(TR)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 14:20 CSS Targoviste vs ACS Unirea Dobroesti 10/51
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: P.Suica(TR)
Du 14.03 09:00 ACS Tonus Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 10/52
Sala: N/A Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator: P.Suica(TR)
Du 14.03 11:40 CSU Stiinta Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 10/53
Sala: N/A Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: P.Suica(TR)

Etapa 6

Odorheiul Secuiesc - Sala Sporturilor

Delegat :  Vizitiu Ilie - HD - 0744556513
Arbitri:  Tataru/Vacariu - TM
            Ghita/Stoica - AG
            Pogacean/Pop - MS

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 10:00 CSM Corona Brasov vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 10/54
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: I.Vizitiu(HD)
Mi 10.03 12:40 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Sighisoara 10/55
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator: I.Vizitiu(HD)
Mi 10.03 15:20 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Fagaras 10/56
Sala: N/A Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator: I.Vizitiu(HD)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 11.03 10:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSM Corona Brasov 10/57
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator: I.Vizitiu(HD)
Jo 11.03 15:20 CSS Fagaras vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 10/58
Sala: N/A Arbitri: A.Vacariu(TM)/L.Tataru(TM) Observator: I.Vizitiu(HD)
Jo 11.03 12:40 CSS Sighisoara vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 10/59
Sala: N/A Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator: I.Vizitiu(HD)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 10:00 CSM Corona Brasov vs CSS Sighisoara 10/60
Sala: N/A Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator: I.Vizitiu(HD)
Vi 12.03 15:20 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSS Fagaras 10/61
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator: I.Vizitiu(HD)
Vi 12.03 12:40 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Odorheiul Secuiesc 10/62
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: I.Vizitiu(HD)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 10:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSM Corona Brasov 10/63
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: I.Vizitiu(HD)
Sb 13.03 12:40 CSS Odorheiul Secuiesc vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 10/64
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator: I.Vizitiu(HD)
Sb 13.03 15:20 CSS Fagaras vs CSS Sighisoara 10/65
Sala: N/A Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator: I.Vizitiu(HD)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 15:20 CSM Corona Brasov vs CSS Fagaras 10/66
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: I.Vizitiu(HD)
Du 14.03 10:00 CSS Sighisoara vs CSS Odorheiul Secuiesc 10/67
Sala: N/A Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator: I.Vizitiu(HD)
Du 14.03 12:40 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 10/68
Sala: N/A Arbitri: I.Stoica(AG)/I.Ghita(AG) Observator: I.Vizitiu(HD)

Etapa 6

Fagaras - Colegiul National Radu Negru

Delegat POPA Nicolae (AG) - 0722.562.963
Arbitri:  Avadanii/Popovici - BC
               Chicus/Balate - BV
               Balan/Cristea - IS

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 14:40 ACS Baile Herculane vs CSM Fagaras 10/69
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: N.Popa(AG)
Mi 10.03 12:00 LPS Banatul Timisoara vs ACS Sporting Ghimbav 10/70
Sala: N/A Arbitri: C.Balan(IS)/I.Cristea(IS) Observator: N.Popa(AG)
Mi 10.03 17:20 AHCS Citu Timisoara vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 10/71
Sala: N/A Arbitri: D.Balate(BV)/A.Chicus(BV) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 11.03 10:00 AHCS Citu Timisoara vs ACS Baile Herculane 10/72
Sala: N/A Arbitri: C.Balan(IS)/I.Cristea(IS) Observator: N.Popa(AG)
Jo 11.03 15:20 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs LPS Banatul Timisoara 10/73
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: N.Popa(AG)
Jo 11.03 12:40 ACS Sporting Ghimbav vs CSM Fagaras 10/74
Sala: N/A Arbitri: D.Balate(BV)/A.Chicus(BV) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 10:00 ACS Baile Herculane vs ACS Sporting Ghimbav 10/75
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: N.Popa(AG)
Vi 12.03 15:20 CSM Fagaras vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 10/76
Sala: N/A Arbitri: I.Cristea(IS)/C.Balan(IS) Observator: N.Popa(AG)
Vi 12.03 12:40 LPS Banatul Timisoara vs AHCS Citu Timisoara 10/77
Sala: N/A Arbitri: D.Balate(BV)/A.Chicus(BV) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 10:00 LPS Banatul Timisoara vs ACS Baile Herculane 10/78
Sala: N/A Arbitri: C.Balan(IS)/I.Cristea(IS) Observator: N.Popa(AG)
Sb 13.03 12:40 AHCS Citu Timisoara vs CSM Fagaras 10/79
Sala: N/A Arbitri: D.Balate(BV)/A.Chicus(BV) Observator: N.Popa(AG)
Sb 13.03 15:20 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs ACS Sporting Ghimbav 10/80
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 14:20 ACS Baile Herculane vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 10/81
Sala: N/A Arbitri: C.Balan(IS)/I.Cristea(IS) Observator: N.Popa(AG)
Du 14.03 09:00 ACS Sporting Ghimbav vs AHCS Citu Timisoara 10/82
Sala: N/A Arbitri: D.Balate(BV)/A.Chicus(BV) Observator: N.Popa(AG)
Du 14.03 11:40 CSM Fagaras vs LPS Banatul Timisoara 10/83
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 6

Baia Mare - Sala Sporturilor Lascar Pana

Delegat :  CANDEA Gheorghe (SB) 0753.076.275
Arbitri: Hagiu/Savin - VS
           Chiriac/Vlasa - BN

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 12:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSS Viitorul Cluj 10/84
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator: G.Candea(SB)
Mi 10.03 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 10.03 14:40 CSS Zalau vs Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda 10/85
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Savin(VS) Observator: G.Candea(SB)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 11.03 12:20 CSS Zalau vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 10/86
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator: G.Candea(SB)
Jo 11.03 00:00 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 11.03 15:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Viitorul Cluj 10/87
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Savin(VS) Observator: G.Candea(SB)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 13:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSS 2 Baia Mare 10/88
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator: G.Candea(SB)
Vi 12.03 15:40 CSS Viitorul Cluj vs Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda 10/89
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: I.Savin(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: G.Candea(SB)
Vi 12.03 00:00 CSS Zalau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 00:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 13.03 14:00 CSS Zalau vs CSS Viitorul Cluj 10/90
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator: G.Candea(SB)
Sb 13.03 16:40 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda vs CSS 2 Baia Mare 10/91
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Savin(VS) Observator: G.Candea(SB)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 11:40 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda 10/92
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator: G.Candea(SB)
Du 14.03 09:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Zalau 10/93
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Savin(VS) Observator: G.Candea(SB)
Du 14.03 00:00 CSS Viitorul Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 6

Caracal - Sala Municipiului Caracal

Echipa LPS Tg. Jiu nu se prezinta la turneu

Delegat ANTONESCU Gigi AG0723359932
Arbitri:  Badea/Ungureanu - Ph/B
            Eremia/Marii - Gj

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 18:20 LPS Tg. Mures vs LPS Slatina 10/94
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: G.Antonescu(AG)
Mi 10.03 00:00 LPS Tg Jiu vs CS Chimia Ramnicu Valcea 10/95
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: / Observator: G.Antonescu(AG)
Mi 10.03 15:40 CSS Caracal vs ACS HC FEFS Craiova 10/96
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: M.Ungureanu(B)/C.Badea(PH) Observator: G.Antonescu(AG)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 11.03 13:00 CSS Caracal vs LPS Tg. Mures 10/97
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: M.Ungureanu(B)/C.Badea(PH) Observator: G.Antonescu(AG)
Jo 11.03 00:00 ACS HC FEFS Craiova vs LPS Tg Jiu 10/98
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: / Observator: G.Antonescu(AG)
Jo 11.03 15:40 CS Chimia Ramnicu Valcea vs LPS Slatina 10/99
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: G.Antonescu(AG)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 13:00 LPS Tg. Mures vs CS Chimia Ramnicu Valcea 10/100
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Vi 12.03 15:40 LPS Slatina vs ACS HC FEFS Craiova 10/101
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: G.Antonescu(AG)
Vi 12.03 00:00 LPS Tg Jiu vs CSS Caracal 10/102
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: / Observator: G.Antonescu(AG)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 00:00 LPS Tg Jiu vs LPS Tg. Mures 10/103
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: / Observator: G.Antonescu(AG)
Sb 13.03 13:00 CSS Caracal vs LPS Slatina 10/104
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Sb 13.03 15:40 ACS HC FEFS Craiova vs CS Chimia Ramnicu Valcea 10/105
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: G.Antonescu(AG)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 09:00 LPS Tg. Mures vs ACS HC FEFS Craiova 10/106
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 14.03 11:40 CS Chimia Ramnicu Valcea vs CSS Caracal 10/107
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 14.03 00:00 LPS Slatina vs LPS Tg Jiu 10/108
Sala: Sala Municipiului Caracal Arbitri: / Observator: G.Antonescu(AG)

Etapa 4

Suceava - Sala LPS Suceava
DELEGAT: ANTON Bogdan – IS -
0722.898.906
Arbitri:  Maciornea/Savin - IS

CSS Tecuci s-a retras la J3 masculin - in 05.03.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 18:40 CSM Bacau vs CSU din Suceava 10/109
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: P.Anton(IS)
Vi 12.03 00:00 LPS Suceava sta
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: / Observator: P.Anton(IS)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 10:00 LPS Suceava vs CSM Bacau 10/110
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: P.Anton(IS)
Sb 13.03 00:00 CSU din Suceava sta
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: / Observator: P.Anton(IS)

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 00:00 CSM Bacau sta
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: / Observator: P.Anton(IS)
Du 14.03 10:00 CSU din Suceava vs LPS Suceava 10/111
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: P.Anton(IS)

Etapa 6

Sighisoara - Sala Radu Voina
Delegat :   BRUMARU Marius – VN -0723170522

Arbitri: Dan/Macarie - HD/AB
              Ramba/Ungar - SB

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 00:00 CS Sporting Ghimbav sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 10.03 15:20 LPS Tg Mures vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 10/112
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: S.Macarie(AB)/N.Dan(HD) Observator: M.Brumaru(Vn)
Mi 10.03 18:00 CSS Sighisoara vs ACS Transilvania Brasov 10/113
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: K.Ungur(SB)/F.Ramba(sb) Observator: M.Brumaru(Vn)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 11.03 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 11.03 10:00 ACS Transilvania Brasov vs LPS Tg Mures 10/114
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: S.Macarie(AB)/N.Dan(HD) Observator: M.Brumaru(Vn)
Jo 11.03 12:40 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs CS Sporting Ghimbav 10/115
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator: M.Brumaru(Vn)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 00:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 12.03 10:00 CS Sporting Ghimbav vs ACS Transilvania Brasov 10/116
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator: M.Brumaru(Vn)
Vi 12.03 12:40 LPS Tg Mures vs CSS Sighisoara 10/117
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator: M.Brumaru(Vn)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 00:00 LPS Tg Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 13.03 10:00 CSS Sighisoara vs CS Sporting Ghimbav 10/118
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator: M.Brumaru(Vn)
Sb 13.03 12:40 ACS Transilvania Brasov vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 10/119
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator: M.Brumaru(Vn)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 00:00 ACS Transilvania Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 14.03 10:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs CSS Sighisoara 10/120
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator: M.Brumaru(Vn)
Du 14.03 12:40 CS Sporting Ghimbav vs LPS Tg Mures 10/121
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: S.Macarie(AB)/N.Dan(HD) Observator: M.Brumaru(Vn)

Etapa 4

Bucuresti - Sala Lucian Grigorescu
Delegat :
 IONESCU Vlad -B - 0723357424
Arbitri: 
Armanu/Stanescu - BC/DB
             Ali/Mihordea - B/DB

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 14:40 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSM Bucuresti 10/122
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Stanescu(DB)/R.Armanu(BC) Observator: V.Ionescu(B)
Vi 12.03 12:00 CSS Medgidia vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 10/123
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Evghin(CT) Observator: V.Ionescu(B)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 13:00 CSS Medgidia vs AHC Dobrogea Sud Constanta 10/124
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Evghin(CT) Observator: V.Ionescu(B)
Sb 13.03 15:40 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CSM Bucuresti 10/125
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Stanescu(DB)/R.Armanu(BC) Observator: V.Ionescu(B)

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 09:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 10/126
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Stanescu(DB)/R.Armanu(BC) Observator: V.Ionescu(B)
Du 14.03 11:40 CSM Bucuresti vs CSS Medgidia 10/127
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Evghin(CT) Observator: V.Ionescu(B)

Etapa 6

Moreni - Sala Sporturilor
Delegat : BARCAN
Marius (DJ) - 0757.079.228

Arbitri:  Ciocos/Traistaru (Dj)
               Chiriac/Cordescu - GJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 00:00 ACS Academia Junior Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 10.03 16:00 CSS Targoviste vs ACS Olimpic Mizil 10/128
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: M.Barcan(DJ)
Mi 10.03 18:40 CSM Ploiesti vs HC Junior BB Buzau 10/129
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator: M.Barcan(DJ)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 11.03 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 11.03 16:00 HC Junior BB Buzau vs CSS Targoviste 10/130
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: M.Barcan(DJ)
Jo 11.03 18:40 ACS Olimpic Mizil vs ACS Academia Junior Ploiesti 10/131
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator: M.Barcan(DJ)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 00:00 ACS Olimpic Mizil sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 12.03 16:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs HC Junior BB Buzau 10/132
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: M.Barcan(DJ)
Vi 12.03 18:40 CSS Targoviste vs CSM Ploiesti 10/133
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator: M.Barcan(DJ)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 00:00 CSS Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 13.03 13:10 CSM Ploiesti vs ACS Academia Junior Ploiesti 10/134
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: M.Barcan(DJ)
Sb 13.03 10:30 HC Junior BB Buzau vs ACS Olimpic Mizil 10/135
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator: M.Barcan(DJ)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 00:00 HC Junior BB Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 14.03 10:30 ACS Olimpic Mizil vs CSM Ploiesti 10/136
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator: M.Barcan(DJ)
Du 14.03 13:10 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSS Targoviste 10/137
Sala: N/A Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: M.Barcan(DJ)

Etapa 4

JIMBOLIA - Sala de Sport
Delegat :   NASTUREL
Gheorghe – CS0744.798.045
Arbitri: Badiu/Fascu - TM
             Rapa/Torok - TM

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 15:50 CSC Mosnita Noua vs LPS Banatul Timisoara 10/138
Sala: Sala de Sport Mosnita Noua Arbitri: C.Rapa(TM)/R.Torok(TM) Observator: G.Nasturel(CS)
Vi 12.03 13:10 CS Giroc Chisoda vs Sc. Gen. 7 Timisoara 10/139
Sala: Sala de Sport Mosnita Noua Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator: G.Nasturel(CS)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 15:50 CS Giroc Chisoda vs CSC Mosnita Noua 10/140
Sala: Sala de Sport Mosnita Noua Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator: G.Nasturel(CS)
Sb 13.03 13:10 Sc. Gen. 7 Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 10/141
Sala: Sala de Sport Mosnita Noua Arbitri: C.Rapa(TM)/R.Torok(TM) Observator: G.Nasturel(CS)

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 11:40 CSC Mosnita Noua vs Sc. Gen. 7 Timisoara 10/142
Sala: Sala de Sport Mosnita Noua Arbitri: C.Rapa(TM)/R.Torok(TM) Observator: G.Nasturel(CS)
Du 14.03 09:00 LPS Banatul Timisoara vs CS Giroc Chisoda 10/143
Sala: Sala de Sport Mosnita Noua Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator: G.Nasturel(CS)

Etapa 6

Baia Mare - Sala Vasile Alecsandri
Delegat MESAROS
Zamfir MM 0740.002.780
Arbitri: Apostu/Chinde - MM
             ILLES/SABAU - MM

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 10.03 00:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 10.03 13:10 LPS Alba Iulia vs LPS Cluj 10/144
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: N.ILLES(MM)/A.Sabau(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)
Mi 10.03 15:50 LPS Bihor Oradea vs Academia Minaur Baia Mare 10/145
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 11.03 00:00 LPS Bihor Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 11.03 15:50 Academia Minaur Baia Mare vs LPS Alba Iulia 10/146
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: N.ILLES(MM)/A.Sabau(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)
Jo 11.03 13:10 LPS Cluj vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 10/147
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 12.03 00:00 LPS Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 12.03 15:50 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs Academia Minaur Baia Mare 10/148
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: N.ILLES(MM)/A.Sabau(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)
Vi 12.03 13:10 LPS Alba Iulia vs LPS Bihor Oradea 10/149
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 13.03 00:00 LPS Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 13.03 10:00 LPS Bihor Oradea vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 10/150
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: N.ILLES(MM)/A.Sabau(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)
Sb 13.03 12:40 Academia Minaur Baia Mare vs LPS Cluj 10/151
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 14.03 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 14.03 09:00 LPS Cluj vs LPS Bihor Oradea 10/152
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: N.ILLES(MM)/A.Sabau(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)
Du 14.03 11:40 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs LPS Alba Iulia 10/153
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: Z.Mesaros(MM)