Program nr. 61 saptamana: 04.11-11.11.2019


Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.11 18:00 CSM Vaslui vs SCM Politehnica Timișoara 61/1
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) Observator: I.Aldica(BN)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 08.11 18:00 AHC Potaissa Turda vs CS HC Buzău 2012 61/2
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: I.Barbu(B)
Sb 09.11 11:00 CS Dinamo București vs CS Minaur Baia Mare Tvr 2 61/3
Sala: Sala Dinamo Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: O.Pripas(VL)
Sb 09.11 18:00 CSM Făgăraș vs CSA Steaua București 61/4
Sala: Sala Col. Radu Negru Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: P.Suica(TR)
Vi 08.11 18:30 CSM Focșani 2007 vs CSM Bacău 61/5
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 09.11 11:00 CSM Vaslui vs CSM Reșita 61/6
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: V.Ciucan(B)
Vi 08.11 17:30 CSM București vs AHC Dunărea Călărași 61/7
Sala: Sala Rapid Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Sb 09.11 15:30 AHC Dobrogea Sud vs SCM Politehnica Timișoara Tvr 1 61/8
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Serbu(B)

Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 18:00 SCM Craiova vs CSM Slatina 61/9
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: H.Belu(B)
Ma 05.11 17:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs SCM Râmnicu Vâlcea 61/10
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: V.Ionescu(B)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 18:30 CSM București sta Tvr 1
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: V.Pavel(BZ)
Sb 09.11 18:00 SCM Craiova vs CSU Cluj-Napoca 61/11
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator: C.Milcu(MH)
Mi 06.11 18:30 CS Rapid București vs CS Măgura Cisnadie 61/12
Sala: Sala Polivalenta Rapid Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: S.Ciurea(Dj)
Sb 09.11 11:00 HC Zalău vs HC Dunărea Brăila 61/13
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: D.Manea(B)
Sb 09.11 11:00 CS Minaur Baia Mare vs AHCM Slobozia 61/14
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: I.Vizitiu(HD)

Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 08.11 13:00 National Brasov vs HC Dunarea Braila DivA 61/15
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Jo 07.11 14:00 CS Stiinta Bacau vs CSM Galati 61/16
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Sb 09.11 11:00 CSM Roman vs HCF Piatra Neamt 61/17
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:

Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 11:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSM Bucuresti DivA 61/18
Sala: Sala Iris Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 10.11 12:00 CS Danubius Calarasi vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 61/19
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Sb 09.11 13:00 CSU Neptun Constanta vs HC Dinamo Bucuresti 61/20
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:

Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 08.11 13:00 National Rm Valcea vs CS Activ Prahova Ploiesti 61/21
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 09.11 16:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSU Targoviste 61/22
Sala: Sala Universitatii Pitesti Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Sb 09.11 13:30 ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub vs CSM Tg. Jiu 61/23
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:

Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 08.11 15:30 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs CS Marta Baia Mare 61/24
Sala: Sala Universitatii de Vest Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 09.11 17:00 ACS Crisul Chisineu-Cris vs CSM Tg Mures 61/25
Sala: Sala Aurel Vlaicu Arad Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Sb 09.11 15:00 CSU Resita vs CSU Oradea 61/26
Sala: Sala Sporturilor Resita Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:

Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CS Magnum Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 11:00 CSU Targoviste vs CSU Galati 61/27
Sala: Sala Sporturilor Targoviste Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Vi 08.11 17:00 CSU din Suceava DivA vs CS Politehnica Iasi 61/28
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:

Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 00:00 CSM Alexandria sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 18:30 CSM Ploiesti vs CSA Steaua București 61/29
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator:
Jo 07.11 17:00 CSU Pitesti vs CSM Bucuresti DivA 61/30
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Jo 07.11 18:00 CS Medgidia vs AHC Dobrogea Sud 61/31
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Ilisei Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CS Medgidia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 AHC Dobrogea Sud vs CSU Pitesti 61/32
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Du 10.11 12:00 CSM Bucuresti DivA vs CSM Ploiesti 61/33
Sala: Sala Polivalenta Rapid Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Du 10.11 15:00 CSA Steaua București vs CSM Alexandria 61/34
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:

Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 AHC Potaissa Turda DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 18:00 CSM Sighisoara vs CS Universitatea Cluj 61/35
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Vi 08.11 17:00 CNE Sighisoara vs ACS Szejke Odorheiu Secuiesc 61/36
Sala: N/A Arbitri: A.Rucoi(MS)/M.Turdean(MS) Observator:

Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 00:00 CSU Politehnica Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 18:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs HC Beldiman Arad 61/37
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Jo 07.11 00:00 CNOPJ Timisoara vs CS Universitatea Craiova 61/38
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Ma 05.11 00:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CSM Oradea 61/39
Sala: N/A Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 CSM Oradea vs CNOPJ Timisoara 61/40
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Du 10.11 12:00 CS Universitatea Craiova vs CS Unirea Sannicolau Mare 61/41
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 10.11 13:00 HC Beldiman Arad vs CSU Politehnica Timisoara 61/42
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu LPS Vaslui din data de 09.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 06.11 15:30 LPS Vaslui vs CSM Bacau 61/43
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Mi 06.11 15:00 LPS Iasi vs CSU din Suceava 61/44
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Mi 06.11 14:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Galati 61/45
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Mi 06.11 13:00 CSS Focsani vs LPS Roman 61/46
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 08.11 13:00 CSS Focsani vs CSS Galati 61/47
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Vi 08.11 14:30 LPS Piatra Neamt vs CSU din Suceava 61/48
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 09.11 11:00 LPS Iasi vs CSM Bacau 61/49
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 09.11 00:00 LPS Vaslui vs LPS Suceava 61/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS Sibiu nu se prezinta la meciul cu CSS Dinamo Brasov din data de 11.12.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 15:00 LPS Tg Mures vs CSS Sibiu 61/51
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Mi 06.11 12:00 CSS Dinamo Brasov vs LPS Florin Fleseriu Sebes 61/52
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Ma 05.11 18:00 ACS Sporting Ghimbav vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 61/53
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Mi 06.11 14:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sighisoara 61/54
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 10:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs LPS Tg Mures 61/55
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Sb 09.11 12:00 CSS Sighisoara vs ACS Sporting Ghimbav 61/56
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: G.Candea(SB)/A.Nitu(SB) Observator:
Sb 09.11 12:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSS Dinamo Brasov 61/57
Sala: Sala Universitatii Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 09.11 12:00 LPS Florin Fleseriu Sebes vs CSS Sibiu 61/58
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:

Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

ACS Tectonic Bucuresti s-a retras din campionat incepand cu data de 01.11.2019.

Echipa CSS Rm. Valcea nu se prezinta la meciul cu CSM Bucuresti din data de 30.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 15:00 CSS Craiova vs CSM Bucuresti 61/59
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) Observator:
Mi 06.11 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 06.11 00:00 CSS Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 06.11 13:30 CSS Rm Valcea vs ACS Tonus Bucuresti 61/60
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Eremia(GJ)/M.Ghita(GJ) Observator:

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 13:00 CSS Rm Valcea vs CSS Craiova 61/61
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Sb 09.11 13:00 ACS Tonus Bucuresti vs CSS Caracal 61/62
Sala: Sala Antilopa Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Sb 09.11 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 16:30 CSM Ploiesti vs CSM Bucuresti 61/63
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Bucuresti nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 27.11.2019.

Echipa AHC Dobrogea Sud Constanta nu se prezinta la meciul cu CSS 3 Steaua Bucuresti din data de 11.12.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 00:00 CSS Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 06.11 12:30 CSS 2 Bucuresti vs LPS I. Balas Soter Buzau 61/64
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Mi 06.11 14:30 CT Media Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 61/65
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.Radu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Mi 06.11 16:30 AS Arrubium Macin vs ACS Olimpic Mizil 61/66
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: L.Antohi(GL)/L.Aurica(GL) Observator:
Mi 06.11 14:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI vs CSS 3 Steaua Bucuresti 61/67
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 CSS 3 Steaua Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 00:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI vs ACS Olimpic Mizil 61/68
Sala: N/A Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 09.11 13:00 AS Arrubium Macin vs CS Dinamo Bucuresti 61/69
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Sb 09.11 10:00 CT Media Bucuresti vs LPS I. Balas Soter Buzau 61/70
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 09.11 13:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS Calarasi 61/71
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Caloian(B)/S.Rusoiu(PH) Observator:

Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 04.11 11:00 LPS Tg Jiu vs HC Beldiman Arad 61/72
Sala: Sala LPS Arbitri: E.Lupu(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 16:00 CSS Hunedoara vs HC Beldiman Arad 61/73
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 17:00 CS Muncitoresc Resita vs CSS Hunedoara 61/74
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Jo 07.11 12:00 CS Novaci vs LPS Tg Jiu 61/75
Sala: LT Novaci Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) Observator:
Sb 09.11 10:00 LPS Banatul Timisoara vs HC Beldiman Arad 61/76
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:

Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 19:00 ACS Alpha Oradea vs AHC Potaissa Turda 61/77
Sala: N/A Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 12:00 CS Extrem Baia Mare vs ACS Alpha Oradea 61/78
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Sb 09.11 11:45 CS ADEP Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 61/79
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 09.11 12:00 LPS Cluj vs AHC Potaissa Turda 61/80
Sala: Sala LPS Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) Observator:

Etapa 7

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu CSM Galati din data de 19.01.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 12:00 CSM Galati vs LPS Piatra Neamt 61/81
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Jo 07.11 15:00 CSH Art Galati vs LPS Iasi 61/82
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 10.11 11:00 CSO Buhusi vs LPS Suceava 61/83
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:

Etapa 7

Echipa CT Media Bucuresti nu se prezinta la meciul cu CSS Tulcea din data de 26.01.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 11.11 15:00 CSM Bucuresti vs LPS Braila 61/84
Sala: Sala Elite Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 10.11 15:45 ACS Unirea Dobroesti vs CT Media Bucuresti 61/85
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Du 10.11 13:30 CSS Slobozia vs CSS Tulcea 61/86
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: M.Agliceriu(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator:

Etapa 7

Echipa AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti nu se prezinta la meciul cu CSM Corona Brasov din data de 17.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 09:30 CSS 2 Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 61/87
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Bontea(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator:
Du 10.11 11:00 CSM Corona Brasov vs ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 61/88
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: V.Neagu(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Du 10.11 12:30 CSS PLoiesti vs AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti 61/89
Sala: Sala Tel George Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:

Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 04.11 16:00 CSS Medias vs CSS Rm Valcea 61/90
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Lu 04.11 13:30 GSIP Moreni vs LPS Slatina 61/91
Sala: Sala Moreni Arbitri: D.Dinu(PH)/I.Tita(PH) Observator:

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 11:00 GSIP Moreni vs CSS Medias 61/92
Sala: Sala Moreni Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 10.11 10:00 LPS Slatina vs HCM Craiova 61/93
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Lu 11.11 14:00 LPS Pitesti vs CSS Rm Valcea 61/94
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:

Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 CSM Tg. Mures vs CS Arena Tg Mures 61/95
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Lu 11.11 14:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS Zalau 61/96
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: S.Cosma(MM)/A.Sabau(MM) Observator:

Etapa 7

Echipa LPS Tg. Jiu s-a retras din campionatul incepand cu data de 02.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 ACS Leu Giarmata vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 61/97
Sala: Sala Giarmata Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Vi 08.11 16:00 Unirea Sannicolau Mare vs Lic.Teo.T. Vuia Resita 61/98
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 13:00 LPS Botosani vs LPS Iasi 61/99
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Jo 07.11 00:00 CSM Bacau vs LPS Suceava 61/100
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 15:30 LPS Vaslui vs LPS Piatra Neamt 61/101
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Jo 07.11 11:00 csu din Suceava vs LPS Roman 61/102
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 12:30 LPS Iasi vs csu din Suceava 61/103
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 10.11 12:30 LPS Roman vs LPS Vaslui 61/104
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Du 10.11 11:00 LPS Piatra Neamt vs CSM Bacau 61/105
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 10.11 10:00 LPS Suceava vs LPS Botosani 61/106
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 12:00 CSS Targoviste vs CSS Tecuci 61/107
Sala: Sala Razvad Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Jo 07.11 14:30 CSS Ploiesti vs CSM Focsani 2007 61/108
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Jo 07.11 18:30 CS Orasenesc Mizil vs CSO Tricolorul Breaza 61/109
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CS Orasenesc Mizil sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 12:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS Ploiesti 61/110
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Lu 11.11 13:00 CSM Focsani 2007 vs CSS Targoviste 61/111
Sala: N/A Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Du 10.11 11:00 CSS Tecuci vs LPS I. Balas Soter Buzau 61/112
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:

Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 04.11 16:00 CSS Sighisoara vs CS Sporting Ghimbav 61/113
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 17:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sighisoara 61/114
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Jo 07.11 16:30 CS Sporting Ghimbav vs LPS Tg Mures 61/115
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Jo 07.11 19:30 CSM Sf. Gheorghe vs LPS Brasov 61/116
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSM Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 09:00 LPS Brasov vs CS Sporting Ghimbav 61/117
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: B.Sandor(BV)/B.Szocs(BV) Observator:
Du 10.11 11:00 LPS Tg Mures vs CSS Odorheiul Secuiesc 61/118
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 10.11 12:00 CSS Sighisoara vs CSS Dinamo Brasov 61/119
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 00:00 CSS Hunedoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 05.11 16:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs SCM Politehnica Timisoara 61/120
Sala: Sala Universitatii Arbitri: R.Dodu(HD)/A.Otelea(HD) Observator:
Jo 07.11 13:30 LPS Banatul Timisoara vs CSS Lugoj 61/121
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Jo 07.11 15:30 Unirea Sannicolau Mare vs CSM Resita 61/122
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 15:00 CSM Resita vs LPS Banatul Timisoara 61/123
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: M.Ghita(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Ma 12.11 13:00 CSS Lugoj vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 61/124
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: L.Stegaru(DJ)/B.Tomaiaga(GJ) Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la meciul cu ACS Alpha Oradea din data de 08.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 17:00 CSS 2 Baia Mare vs Academia Minaur Baia Mare 61/125
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Sabau(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Mi 06.11 17:30 ACS Alpha Oradea vs CSH Academica Cluj-Napoca 61/126
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Jo 07.11 00:00 CS Extrem Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 15:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs LPS Cluj 61/127
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 11:00 Academia Minaur Baia Mare vs Lic Liviu Rebreanu Turda 61/128
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 10.11 12:00 LPS Cluj vs CS Extrem Baia Mare 61/129
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Voica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Du 10.11 00:00 ACS Alpha Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 CSH Academica Cluj-Napoca vs CSS 2 Baia Mare 61/130
Sala: Sala Gh. Baritiu Turda Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:

Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.11 16:00 ACS Leu Giarmata vs ACS Baile Herculane 61/131
Sala: Sala Giarmata Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CSU din Suceava nu se prezinta la meciul cu LPS Iasi din data de 07.12.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 11:00 CSO Negresti Vaslui vs LPS Iasi 61/132
Sala: Sala Oraseneasca Arbitri: C.Caba(NT)/V.Druga(NT) Observator:
Sb 09.11 13:00 CSU din Suceava 2 vs LPS Vaslui 61/133
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Sb 09.11 11:30 CSU din Suceava vs LPS Piatra Neamt 61/134
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 09.11 12:00 LPS Suceava vs CSM Bacau 61/135
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:

Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa LPS Braila nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 07.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 12:00 CSS Medgidia vs CSS Galati 61/136
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Lu 11.11 13:00 CSS Calarasi vs LPS Braila 61/137
Sala: Sala Stadion Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 09.11 11:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CS Axiopolis Cernavoda 61/138
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 09:30 HC Junior BB Buzau vs CSS Ploiesti 61/139
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: C.Stanciu(Bz)/I.Velisca(BZ) Observator:
Sb 09.11 12:00 CS Olimpic Mizil vs CSS Tecuci 61/140
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 09.11 17:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CS Orasenesc Mizil 61/141
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:

Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 16:00 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CSM Bucuresti 61/142
Sala: Scoala 205 Arbitri: D.Finaru(B)/I.Mocanu() Observator:
Ma 12.11 16:00 CS Concordia Chiajna vs CS Dinamo Bucuresti 61/143
Sala: Sala Concordia Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 09.11 19:30 ACS Fortuna Bucuresti vs CSS 3 Steaua Bucuresti 61/144
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Finaru(B)/I.Mocanu() Observator:

Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.11 18:00 LPS Tg Mures vs CSS Sighisoara 61/145
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 12:00 CS Sporting Ghimbav vs LPS Tg Mures 61/146
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Sb 09.11 11:45 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs ACS Transilvania Brasov 61/147
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 09.11 13:00 CSS Sibiu vs CSS Sighisoara 61/148
Sala: Scoala 18 Arbitri: R.Dodu(HD)/A.Otelea(HD) Observator:

Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 15:00 CSS Craiova vs CS Viitorul Pitesti 61/149
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Sb 09.11 14:00 LPS Tg Jiu vs CSM Progresul Bailesti 61/150
Sala: Sala LPS Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Vi 08.11 15:00 CSS Drobeta Turnu Severin vs CS Traian Craiova 61/151
Sala: Sala Ion Milovan Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la meciul cu LPS CSS Bihorul Oradea din data de 07.12.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 LPS Bistrita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 14:00 HC 2003 Alesd vs Academia Minaur Baia Mare 61/152
Sala: Sala de Sport Alesd Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Sb 09.11 14:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSS 2 Baia Mare 61/153
Sala: Sala Universitatii Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 09.11 12:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs LPS CSS Bihorul Oradea 61/154
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: S.Macarie(AB)/ Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 CS Giroc Chisoda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 14:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSS Lugoj 61/155
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 09.11 12:00 LPS Banatul Timisoara vs CSM Resita 61/156
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Sb 09.11 11:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs HC Beldiman Arad 61/157
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:

Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Stiinta Miroslava Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 10:00 CSS Unirea Iasi vs LPS Iasi 61/158
Sala: Sala LPS Arbitri: V.CHIROSCA(IS)/L.PADURARIU(IS) Observator:
Du 10.11 10:00 HC Comanesti vs LPS Suceava 61/159
Sala: Sala Comanesti Arbitri: M.Horghidan(IS)/M.Spita(IS) Observator:
Mi 06.11 14:00 CSS Bacau vs LPS Botosani 61/160
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 10.11 10:00 LPS Roman vs CSO Buhusi 61/161
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: N.Hariton(SV)/D.Ionasciuc(SV) Observator:
Du 10.11 10:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Vaslui 61/162
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:

Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSS 1 Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 14:00 AHC Olimpia Braila vs ACS Bute Galati 61/163
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 10.11 11:00 CSS Galati vs CSM Rm. Sarat 61/164
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Du 10.11 11:00 HC Dunarea Braila vs HC Junior BB Buzau 61/165
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 10.11 10:00 CSH Art Galati vs CSM Galati 61/166
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Sb 09.11 14:00 CSS Tulcea vs LPS Braila 61/167
Sala: Sala CSS Arbitri: C.Popa(GL)/A.Tonita(GL) Observator:

Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 15:00 ACS SC Piticu 2013 Fetesti vs CSM Fetesti 61/168
Sala: Sala Fetesti Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 10.11 13:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CS Fortuna Bucuresti 61/169
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Du 10.11 14:30 CS Danubius Calarasi vs ACSO Viitorul Pantelimon 61/170
Sala: Sala Tudor Vladimirescu Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Du 10.11 11:00 CSS Slobozia vs ACS Unirea Dobroesti 61/171
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: M.Agliceriu(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator:
Sb 09.11 09:30 CSM Bucuresti vs CS Tonus Bucuresti 61/172
Sala: Sala Elite Arbitri: A.Caloian(B)/S.Rusoiu(PH) Observator:

Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Sport Club Curtea de Arges sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 16:30 CSO Voluntari 2005 vs LPS Pitesti 61/173
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:
Du 10.11 18:30 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Olimpic Mizil 61/174
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 10.11 11:00 CSS 6 Bucuresti vs CSO Tricolorul Breaza 61/175
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 10.11 18:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs HC Activ CSO Plopeni 61/176
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Vi 08.11 19:00 CSM Ploiesti vs CSS Ploiesti 61/177
Sala: Sala Tel George Arbitri: D.Bira(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:

Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

CSS Slatina retrasa in 25.09.2019.

CSS Craiova s-a retras din campionat incepand cu data de 04.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 00:00 HCM Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 CSM Tg Jiu vs LPS Slatina 61/178
Sala: Sala Polivalenta Tg. Jiu Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Lu 11.11 15:00 CSS Petrosani vs CS Chimia Rm. Valcea 61/179
Sala: Sala Polivalenta CSS Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 10.11 12:00 CSM Slatina vs CSS Caracal 61/180
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 09.11 13:00 HCM Torok Rm. Valcea vs CSS Craiova 61/181
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:

Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice
 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.11 17:00 CSS Sighisoara vs CSS Odorheiul Secuiesc 61/182
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 CSS Sibiu vs CSS Sighisoara 61/183
Sala: Scoala 18 Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Du 10.11 14:00 CS Sporting Ghimbav vs Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc 61/184
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 10.11 13:30 CSM Corona vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 61/185
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: V.Neagu(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Du 10.11 11:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSS Dinamo Brasov 61/186
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: L.Gal(HR)/R.Gyorgy(HG) Observator:
Mi 13.11 17:00 CSM Fagaras vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 61/187
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:

Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CS Diniasanca Dinias s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2019.

ACS Traian Lalescu a fost exclusa in data de 31.01.2020 in urma a 2 neprezentari. 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 13:00 HC Sportiv Citu Timisoara vs CS Victoria Nadlac 61/188
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Lu 11.11 17:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs ACS Leu Giarmata 61/189
Sala: Sala Giarmata Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) Observator:
Du 10.11 13:00 LT Traian Vuia Resita vs LPS Banatul Timisoara 61/190
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Du 10.11 13:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 61/191
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) Observator:
Du 10.11 15:00 CSS Hunedoara vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 61/192
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:

Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CS Comunal Sanmartin nu se prezinta la meciul cu CSS Viitorul Cluj din data de 09.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 11:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs CSS Viitorul Cluj 61/193
Sala: Sala Gh. Baritiu Turda Arbitri: N.Dan(HD)/ Observator:
Du 10.11 11:30 CS Comunal Sanmartin vs CSS Zalau 61/194
Sala: Scoala Gimnaziala Sanmartin Arbitri: M.Bobu(TM)/C.Singeorzan(tm) Observator:
Du 10.11 13:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSS 2 Baia Mare 61/195
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Du 10.11 14:30 LPS Satu Mare vs LPS Tg Mures 61/196
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:

poti sa pui mascati toti pe mn ca tot fak misto de tine