Program nr. 26 saptamana: 18.02-25.02.2019

Federatia Romana de Handbal

strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Nota: Va rugam ca apelurile introduse impotriva hotarariilor comisiilor federale sa fie transmise pe adresa  ccapel@frh.ro.

In sezonul competitional 2018-2019 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR: Modul de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Sistemul se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

De asemenea reamintim echipelor obligativitatea transmiterii rapoartelor de joc la jocurile unde acestea sunt gazda la adresa de email raport.de.joc@frh.ro

Completarea raportului de joc cu jucatorii seniori sub 21 ani (sa nu fi implinit 21 de ani la 01.07.2018)
Pentru LN: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili ai ambelor echipe prezenti in raportul de joc, cu data nasterii. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate. 
Pentru Divizia A: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili, data nasterii, numarul de minute jucate de fiecare. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.

 

Liga Zimbrilor
Etapa 18
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.02 17:30 CSM Bucuresti vs CSM Focsani 2007 26/1
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: O.Pripas(VL)
Liga Zimbrilor
Etapa 19
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 20.02 17:30 CSM Bucuresti vs CSA Steaua Bucuresti Tvr HD 26/2
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) Observator: R.Chirvase(B)
Jo 21.02 18:30 CSM Focsani 2007 vs AHC Potaissa Turda 26/3
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Serbu(B)
Mi 20.02 18:00 CS Universitatea Cluj vs CS HC Buzau 2012 26/4
Sala: Sala Sporturilor Horia Demian Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: V.Ionescu(B)
Mi 20.02 18:00 CSM Fagaras vs AHC Dunarea Calarasi 26/5
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: A.Lupsa(CS)
Mi 20.02 18:00 CSU din Suceava vs CS Minaur Baia Mare 26/6
Sala: Sala D. Bernicu Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: C.Potora(Cj)
Ma 19.02 17:30 SCM Politehnica Timisoara vs AHC Dobrogea Sud Tvr HD 26/7
Sala: Sala C. Jude Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: G.Nasturel(CS)
Liga Florilor
Etapa 17
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 17:00 CSM Galati vs ASC Corona 2010 Brasov 26/8
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: N.Rusu(CT)
Ma 19.02 19:15 CSM Bucuresti vs HC Dunarea Braila Tvr HD 26/9
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Du 24.02 17:30 HC Zalau vs SCM Rm Valcea Tvr 1 26/10
Sala: Sala Sporturilor Gheorghe Tadici Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) Observator: I.Aldica(BN)
Du 24.02 00:00 CS Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.02 17:30 SCM Craiova vs CS Magura Cisnadie Tvr 1 26/11
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: C.Milcu(MH)
Du 24.02 18:00 SCM Gloria Buzau vs CSU Cluj-Napoca 26/12
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: V.Dancescu(B)
Sb 23.02 12:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs CSM Slatina 26/13
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: V.Dobre(B)
Cupa României Fan Courier Feminin
1/16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.02 18:00 CSM Slatina vs SCM Gloria Buzau 26/14
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Din(B)/M.Ciutacu(B) Observator: V.Ciucan(B)
Lu 18.02 18:00 CS Magura Cisnadie vs SCM Craiova Tvr HD 26/15
Sala: Sala Sporturilor Cisnadie Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: O.Pripas(VL)
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 4

CSM Botosani se retrage din campionat in data de 22.02.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 10:00 CSU CNOT Brasov vs CSM Bacau 26/16
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Sb 23.02 18:00 CSM Vaslui vs CSU Galati 26/17
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 23.02 00:00 CSM Botosani vs CSU din Suceava DivA 26/18
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 00:00 CSU Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 22.02 13:00 AHC Dobrogea Sud Constanta II vs CSM Bucuresti DivA 26/19
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Sb 23.02 15:00 CSM Ploiesti vs CSU Pitesti 26/20
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) Observator:
Sb 23.02 12:00 CSM Alexandria vs CS Medgidia 26/21
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 00:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.02 18:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CS Universitar Politehnica Timisoara 26/22
Sala: N/A Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Sb 23.02 17:00 CSM Scolar Resita vs CS Universitatea Craiova 26/23
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Enache(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 20.02 17:30 HC Sibiu vs HC Szejke Odorhei 26/24
Sala: Sala Sporturilor Transilvania Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 18:00 HCM Sighisoara vs HC Szejke Odorhei 26/25
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator:
Sb 23.02 15:00 CS Minaur Baia Mare DivA vs HC Sibiu 26/26
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 23.02 13:00 CSM Oradea vs AHC Potaissa Turda DivA 26/27
Sala: Sala Sporturilor A. Alexe Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 4

GRUPA SPERANTA 1
Echipa LPS Piatra Neamt retrasa in data de 23.01.2019.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu CSS Galati din data de 06.04.2019.

Echipa HC Buhusi nu se prezinta la meciul cu CSS Tulcea din data de 10.04.2019.

Echipa CSS Tulcea nu se prezinta la meciul cu LPS Suceava din data de 13.04.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 19.02 16:00 CSS Galati vs CSH Art Galati 26/28
Sala: Sala CSS Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 2

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.02 11:00 CSS Slobozia vs CSM Galati 26/29
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator:
Du 24.02 13:00 LPS Braila vs CSS Bacau 26/30
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 24.02 11:00 LPS Iasi vs HC Buhusi 26/31
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 2

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.02 11:30 CSS Ploiesti vs ASC Corona 2010 Brasov 26/32
Sala: Sala Olimpia Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Lu 25.02 13:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSS 2 Bucuresti 26/33
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Du 24.02 10:30 CSM Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 26/34
Sala: Sala Agronomia Arbitri: D.Florescu(AG)/A.Stoia(B) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 2

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.02 14:00 LPS Banatul Timisoara vs CSS Dr. Tr. Severin 26/35
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) Observator:
Du 24.02 15:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs HCM Craiova 26/36
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Vi 22.02 15:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs Chimia Rm Valcea 26/37
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 2

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 22.02 16:30 CSS Zalau vs CSS 2 Baia Mare 26/38
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) Observator:
Du 24.02 13:00 CS Marta Baia Mare vs CSS Medias 26/39
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Du 24.02 17:00 CSM 1 Targu Mures vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 26/40
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 2

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament


Echipa CS Axiopolis Cernavoda s-a retras in data de 04.02.2019.

Echipa LPS Roman nu se prezinta la meciul cu CSH Art Galati din data de 07.04.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.02 00:00 CSH Art Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 24.02 12:00 LPS Focsani vs LPS Roman 26/41
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Du 24.02 11:30 CSS Tg Neamt vs LPS Piatra Neamt 26/42
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 2

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.02 11:30 CSS Dinamo Brasov vs CSS Fagaras 26/43
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: L.Sirbu(PH)/M.Stuparu(Bz) Observator:
Du 24.02 13:00 CSS Sf. Gheorghe vs CT Media Bucuresti 26/44
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Du 24.02 11:00 ACS Unirea Dobroesti vs CS Rapid Bucuresti 26/45
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: A.Ciocos(dj)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 2

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Echipa CSS Craiova nu se prezinta la meciul cu ACS Leu Giarmata din data de 07.04.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.02 13:00 HC Jimbolia vs ACS Leu Giarmata 26/46
Sala: Sala Wiesenmeyer Jimbolia Arbitri: O.Durnea(TM)/L.Tataru(TM) Observator:
Du 24.02 12:30 CSS Petrosani vs CSS Craiova 26/47
Sala: Colegiul Hermes Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Jo 21.02 14:00 LPS Slatina vs LPS Viitorul Pitesti 26/48
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 2

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Echipa CSS Sibiu s-a retras in data de 30.01.2019

Echipa CSS Odorheiu Secuiesc nu se prezinta la jocul cu ACS Alpha Oradea din data de 14.03.2019. 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.02 14:00 CS Seini vs CSS Viitorul Cluj 26/49
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 24.02 15:00 ACS Alpha Oradea vs LPS Tg. Mures 26/50
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Du 24.02 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 16

Echipa Stiinta Miroslava EXCLUSA IN DATA de 29.01.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.02 15:00 LPS Roman vs CSS Bacau 26/51
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 17
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 00:00 CS OK Sport Onesti vs Stiinta Miroslava Iasi 26/52
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.02 13:00 HC Buhusi vs LPS Iasi 26/53
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: N.Avadanei(Bacau)/G.Popovici(Bacau) Observator:
Sb 23.02 10:00 CSS Bacau 2 vs LPS Roman 26/54
Sala: Sala Orizont Arbitri: R.Anton(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Sb 23.02 12:00 CSS Bacau vs CSS Tg. Neamt 26/55
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Jo 21.02 14:00 LPS Vaslui vs LPS Piatra Neamt 26/56
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 21

Echipa ACS SC Piticu 2013 Fetesti s-a retras in data de 29.10.2018.

Echipa CS Ovidiu s-a retras in data de 16.01.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 16:30 CS Axiopolis Cernavoda vs CSH Art Galati 26/57
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Sb 23.02 00:00 CS Ovidiu vs CSM Galati 1 26/58
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.02 00:00 CSM Galati 2 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.02 12:30 CSS Slobozia vs CSS Galati 26/59
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Sb 23.02 13:30 CSS Tulcea vs LPS Braila 26/60
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 23.02 14:00 AHC Olimpia Braila vs HC Dunarea Braila 26/61
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Raducan(BR)/A.Tonita(GL) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 17

CS Danubius Calarasi nu se prezinta la jocul cu CSM Bucuresti din data de 02.03.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 14:30 CS Danubius Calarasi vs CSS Targoviste 26/62
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 23.02 12:00 CS Viitorul Pantelimon vs CSM Bucuresti 26/63
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 23.02 14:00 ACS Vulturii Bucuresti vs CSM Bucuresti 2 26/64
Sala: Sala Iris Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 23.02 09:00 CSS 6 Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 26/65
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Sb 23.02 10:30 CS Tonus Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 26/66
Sala: Sala Antilopa Arbitri: D.Finaru(B)/I.Mocanu() Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 21

Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 12.09.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 11:00 CSM Ploiesti vs CSS Sf. Gheorghe 26/67
Sala: Sala Olimpia Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Sb 23.02 10:00 CSM Rm. Sarat vs LPS I. Balas Soter Buzau 26/68
Sala: Sala Vasile Stefan Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Sb 23.02 16:00 CSO Mizil vs CS Brazi 26/69
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Sb 23.02 00:00 HC Activ CSO Plopeni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 22.02 17:00 CS Sporting Ghimbav vs CSO Tricolorul Breaza 26/70
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Sb 23.02 12:30 ASC Corona 2010 Brasov vs CSS Dinamo Brasov 26/71
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 21

Echipa CSS Craiova nu se prezinta la jocul cu HCM Torok Rm. Valcea din data de 02.03.2019.

Echipa Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea nu se prezinta la jocul cu LPS Slatina din data de 27.02.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 24.02 11:00 ACS Infinit 2013 Tg. Jiu vs HCM Torok Rm. Valcea 26/72
Sala: Sala Voievod Litovoi Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Sb 23.02 13:00 LPS Tg Jiu vs CS Chimia Rm. Valcea 26/73
Sala: Sala LPS Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Sb 23.02 16:00 LPS Viitorul Pitesti vs HC Univ. FEFS Craiova 26/74
Sala: Scoala Gimnaziala Traian Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Sb 23.02 13:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs CSS Slatina 26/75
Sala: Sala Energetic Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 23.02 10:00 CSS Caracal vs LPS Slatina 26/76
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: N.Ionica(OT)/A.Margarit(AG) Observator:
Sb 23.02 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 17

CSS Hunedoara s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2018.

CSM Mihai Viteazu nu se prezinta la meciul cu CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc din data de 23.02.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 00:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 26/77
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.02 13:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sibiu 26/78
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Sb 23.02 10:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs CSS Fagaras 26/79
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Sb 23.02 00:00 CSS Hunedoara vs CSM Fagaras 26/80
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 23.02 12:00 CSS Petrosani vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 26/81
Sala: Colegiul Hermes Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 17

Echipa Diniasanca Dinias s-a retras in data de 14.11.2018.

CSS Dr. Tr. Severin - CS Sannicolau Mare reprogramat datorita conditiilor meteo, la o data ulterioara

ACS Baile Herculane nu se prezinta la meciul cu HC Sportiv Citu Timisoara din data de 02.03.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 13:00 ACS Baile Herculane vs CSS Dr. Tr. Severin 26/82
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 23.02 13:00 LT Traian Vuia Resita vs HC Sportiv Citu Timisoara 26/83
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Sb 23.02 10:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 26/84
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Sb 23.02 12:30 LPS Banatul Timisoara vs ASC Victoria Nadlac 26/85
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Haidu(AR)/P.Lucusa(AR) Observator:
Sb 23.02 00:00 Clubul Sportiv Comunal Sanmartin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 17

Echipa LPS Tg. Mures nu se va prezenta la jocul cu CSS 2 Baia Mare din data de 23.02.2019.

Echipa ACS Alpha Oradea nu se prezinta la jocul cu ACS Pegasus Tg. Mures din data de 02.03.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 23.02 11:00 ACS Alpha Oradea vs CS Atletik Satu Mare 26/86
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 23.02 13:30 CSS Viitorul Cluj vs ACS Pegasus Tg. Mures 26/87
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Sb 23.02 00:00 CSS 2 Baia Mare vs LPS Tg Mures 26/88
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) Observator:
Sb 23.02 13:30 CS Phoenix Baia Mare vs CSS Sighisoara 26/89
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Du 24.02 12:30 CSS Zalau vs HC Arsenal Taureni 26/90
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: