Program nr. 4 saptamana: 17.09-24.09.2018

Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Nota: Va rugam ca apelurile introduse impotriva hotarariilor comisiilor federale sa fie transmise pe adresa  ccapel@frh.ro.

In sezonul competitional 2018-2019 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR: Modul de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Sistemul se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

De asemenea reamintim echipelor obligativitatea transmiterii rapoartelor de joc la jocurile unde acestea sunt gazda la adresa de email raport.de.joc@frh.ro

Completarea raportului de joc cu jucatorii seniori sub 21 ani (sa nu fi implinit 21 de ani la 01.07.2018)
Pentru LN: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili ai ambelor echipe prezenti in raportul de joc, cu data nasterii. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate. 
Pentru Divizia A: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili, data nasterii, numarul de minute jucate de fiecare. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.

Liga Campionilor – masculin (Grupa D)
22.09.2018, ora 21:00

Abanca Ademar Leon (ESP) - Dinamo Bucuresti             DIGI Sport/ TELEKOM - direct
 

Liga SEHA – GAZPROM
Site-ul competitiei si live stream
Etapa 4
18.09.2018, ora 21:15
Vardar - Steaua Bucuresti                      DIGI Sport - in direct

 
Liga Zimbrilor
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 17:30 CS Minaur Baia Mare vs CSA Steaua Bucuresti Tvr 1 4/1
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: A.Lupsa(CS)
Du 23.09 17:30 AHC Dobrogea Sud vs AHC Dunarea Calarasi Tvr 1 4/2
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: V.Dancescu(B)
Sb 22.09 18:00 SCM Politehnica Timisoara vs CS HC Buzau 2012 4/3
Sala: Sala C. Jude Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: I.Chira(MM)
Ma 18.09 18:00 CSU din Suceava vs CS Dinamo Bucuresti 4/4
Sala: Sala D. Bernicu Arbitri: C.Din(B)/A.Manafu(B) Observator: Z.Mesaros(MM)
Sb 22.09 18:00 CSM Fagaras vs AHC Potaissa Turda 4/5
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: I.Aldica(BN)
Vi 21.09 18:00 CS Universitatea Cluj vs CSM Bucuresti 4/6
Sala: Sala Sporturilor Horia Demian Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: I.Vizitiu(HD)
Sb 22.09 11:00 CSM Bacau vs CSM Focsani 2007 4/7
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: V.Ciucan(B)
Liga Florilor
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.09 18:00 ASC Corona 2010 Brasov vs CSM Galati 4/8
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: V.Sighicea(VL)
Jo 20.09 17:30 HC Dunarea Braila vs CSM Bucuresti Tvr 1 4/9
Sala: Sala Dunarea Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: P.Anton(IS)
Jo 20.09 18:00 SCM Rm Valcea vs HC Zalau 4/10
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator: G.Nasturel(CS)
Jo 20.09 17:00 CS Minaur Baia Mare sta
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 19.09 17:30 CS Magura Cisnadie vs SCM Craiova Tvr 1 4/11
Sala: Sala Sporturilor Cisnadie Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: V.Ionescu(B)
Jo 20.09 18:00 CSU Cluj-Napoca vs SCM Gloria Buzau 4/12
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: S.Ciurea(Dj)
Jo 20.09 18:00 CSM Slatina vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 4/13
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 13:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CS Danubius Calarasi 4/14
Sala: Sala Iris Arbitri: N.Ionica(OT)/A.Margarit(AG) Observator:
Du 23.09 11:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSM Bucuresti DivA 4/15
Sala: Sala Iris Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Du 23.09 17:00 ACS Spartac UNEFS Bucuresti vs HC Dinamo Bitcoin Bucuresti 4/16
Sala: Sala Iris Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Du 23.09 15:00 CSA Steaua Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 4/17
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 CSU Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 11:00 National Rm Valcea vs ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub 4/18
Sala: Sala Energetic Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Du 23.09 11:00 FC Arges vs LPS Tg Jiu 4/19
Sala: Sala Universitatii Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Jo 20.09 17:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs HC Activ CSO Plopeni 4/20
Sala: Sala Trivale Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Divizia A Seria D Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 10:00 CS Minaur Baia Mare DivA vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 4/21
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Du 23.09 11:00 CSU Oradea vs CSM Tg Mures 4/22
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Du 23.09 12:00 ACS Crisul Chisineu-Cris vs CSU Resita 4/23
Sala: Sala Victoria Arad Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 18:00 CSM Vaslui vs CSU CNOT Brasov 4/24
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 22.09 13:30 CSM Botosani vs CSM Bacau 4/25
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 22.09 15:00 CSU din Suceava DivA vs CSU Galati 4/26
Sala: Sala D. Bernicu Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 00:00 CSU Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.09 11:30 CSM Bucuresti DivA vs CS Medgidia 4/27
Sala: Sala Rapid Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Sb 22.09 15:30 CSU Targoviste vs CSM Alexandria 4/28
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Vi 21.09 13:00 AHC Dobrogea Sud Constanta II vs CSM Ploiesti 4/29
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.09 15:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 4/30
Sala: Sala Sannicolau Mare Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Sb 22.09 00:00 CSM Scolar Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.09 13:00 CS Universitatea Craiova vs CS Universitar Politehnica Timisoara 4/31
Sala: Sala Ion Constantinescu Craiova Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 15:15 CS Minaur Baia Mare DivA vs HCM Sighisoara 4/32
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Jo 20.09 16:00 CSM Oradea vs HC Szejke Odorhei 4/33
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 22.09 10:00 AHC Potaissa Turda DivA vs HC Sibiu 4/34
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 11:00 CSM Bacau vs LPS Vaslui 4/35
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Vi 21.09 14:00 LPS Suceava vs LPS Roman 4/36
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Lu 24.09 14:30 LPS Iasi vs LPS Piatra Neamt 4/37
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 CSM Ploiesti JI sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 14:00 CS Brazi JI vs AHC Dobrogea Sud Constanta JI 4/38
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: B.Gherman(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 23.09 13:00 CSO Tricolorul Breaza vs LPS Buzau 4/39
Sala: Sala Dudau Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Du 23.09 13:00 LPS Braila vs CS Navodari 4/40
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 2

Echipa CSS Alexandria s-a retras.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 12:00 CSS Calarasi vs CSS 3 Steaua Bucuresti 4/41
Sala: Sala Stadion Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Du 23.09 00:00 ACS Tonus Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 13:00 CSS Caracal vs CSM Bucuresti 4/42
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) Observator:
Du 23.09 09:30 CS Dinamo Bucuresti vs CT Media Bucuresti 4/43
Sala: Sala Dinamo Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 13:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs LPS Banatul Timisoara 4/44
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Du 23.09 00:00 CSM Scolar Resita JI sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 14:00 CSS Drobeta Turnu Severin vs CS Novaci 4/45
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Du 23.09 11:00 CSS Sibiu vs LPS Sebes 4/46
Sala: Sala Transilvania Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.09 17:00 CNE Sighisoara vs CSS Fagaras 4/47
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 23.09 16:00 CSS Sighisoara vs CSS Odorheiul Secuiesc 4/48
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 23.09 00:00 CSM Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 11:30 CSS Dinamo Brasov vs LPS Brasov 4/49
Sala: Scoala 11 Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 2

CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la jocul cu HC 2003 Alesd.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 13:00 AHC Potaissa Turda sta
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 23.09 10:00 CSS 2 Baia Mare vs CS ADEP Satu Mare 4/50
Sala: sala Vasile Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/D.Pavel(SJ) Observator:
Du 23.09 13:30 LPS Cluj vs LPS Satu Mare 4/51
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Du 23.09 12:30 ACS Alpha Oradea vs HC 2003 Alesd JI 4/52
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: S.Hendrea(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 10:00 HC Buhusi vs LPS Roman 4/53
Sala: Sala I. Borcea Arbitri: I.Cristea(IS)/M.Horghidan(IS) Observator:
Sb 22.09 13:00 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 4/54
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Lu 24.09 16:30 LPS Iasi vs LPS Vaslui 4/55
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 11:00 LPS Braila vs CSM Galati 4/56
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 22.09 10:00 CSS Galati vs CSH Art Galati 4/57
Sala: Sala CSS Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 22.09 12:00 CSS Tulcea vs CSS 1 Constanta 4/58
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 2

AS HC Olimpic Muntenia nu se prezinta la meciul cu CS Rapid Bucuresti.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 13:00 GSIP Moreni vs AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti 4/59
Sala: Sala Moreni Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 22.09 09:30 CSS 2 Bucuresti vs CT Media Bucuresti 4/60
Sala: Sala Rapid Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator:
Sb 22.09 13:15 CS Rapid Bucuresti vs CSM Bucuresti 4/61
Sala: Sala Rapid Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 17.09 13:00 ASC Corona 2010 Brasov vs HC Activ CSO Plopeni 4/62
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.09 17:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs ACS Transilvania Brasov 4/63
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Lu 24.09 11:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSS Sf. Gheorghe 4/64
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(Bz) Observator:
Sb 22.09 12:00 CNE Brasov vs ASC Corona 2010 Brasov 4/65
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 2

Echipa CSS Caracal s-a retras in data de 18.09.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 15:00 CSS Medias vs HCM Craiova 4/66
Sala: Sala Sc. Gen. 5 Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Sb 22.09 09:30 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs LPS Banatul Timisoara 4/67
Sala: Sala Energetic Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Sb 22.09 11:00 LPS Slatina vs National Rm Valcea 4/68
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 2

Echipa LPS Fl. Fleseriu Sebes s-a retras in data de 31.10.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 13:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 22.09 13:00 CSM Tg. Mures vs CSS 2 Baia Mare 4/69
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 22.09 13:00 CSS Viitorul Cluj vs Marta Baia Mare 4/70
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 11:00 LPS Suceava vs LPS Vaslui 4/71
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Sb 22.09 11:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Iasi 4/72
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) Observator:
Sb 22.09 00:00 LPS Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 00:00 CSS Tecuci sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.09 12:00 CSS Galati vs CSS Focsani 4/73
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Sb 22.09 11:30 LPS Buzau vs CSS Bacau 4/74
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 22.09 15:00 CS OK Sport Onesti vs CSM Bacau 4/75
Sala: Sala Municipala Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 11:00 CSS Calarasi vs AHC Dobrogea Sud Constanta 4/76
Sala: Sala Stadion Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Vi 21.09 16:00 LPS Braila vs CSS Medgidia 4/77
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(Bz) Observator:
Sb 22.09 14:00 CS Axiopolis Cernavoda vs Arrubium 2008 Macin 4/78
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.09 10:00 ACS Tonus Bucuresti vs CSS 3 Steaua Bucuresti 4/79
Sala: Sala Antilopa Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Sb 22.09 11:00 GSIP Moreni vs CSM Bucuresti 4/80
Sala: Sala Moreni Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 22.09 10:30 CS Dinamo Bucuresti vs CT Media Bucuresti 4/81
Sala: Sala Dinamo Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 2

Echipa CSS Sibiu nu se prezinta la jocul cu CSS Craiova.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 14:00 CSS Drobeta Turnu Severin vs CSS Hunedoara 4/82
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Sb 22.09 15:00 CSS Sibiu vs LPS Tg Jiu 4/83
Sala: Sala Transilvania Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Sb 22.09 15:00 CSS Craiova vs CSS Rm Valcea 4/84
Sala: Sala Ion Constantinescu Craiova Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 00:00 HC Beldiman Arad sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.09 11:30 ACS Alpha Oradea vs SCM Politehnica Timisoara 4/85
Sala: Sala Paleu Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 22.09 11:00 CSS Lugoj vs LPS Banatul I Timisoara 4/86
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 22.09 13:00 Unirea Sannicolau Mare vs CSM Scolar Resita 4/87
Sala: Sala I. Morar Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 00:00 CSS Odorhei sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.09 11:30 LPS Tg Mures vs CSH Academica Cluj-Napoca 4/88
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Vi 21.09 16:00 LPS Bistrita vs AHC Potaissa Turda 4/89
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Vi 21.09 17:30 Academia Minaur Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 4/90
Sala: Scoala Vasile Alecsandri Arbitri: J.Debreczeni(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 13:30 CSS Dinamo Brasov vs CS Olimpic Mizil 4/91
Sala: Scoala 11 Arbitri: N.Avadanei(Bacau)/G.Popovici(Bacau) Observator:
Sb 22.09 13:00 CSS Fagaras vs CSS Ploiesti 4/92
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Sb 22.09 18:00 CS Sporting Ghimbav vs CSM Ploiesti 4/93
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 2

LPS Suceava s-a retras in data de 14.11.2018.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 13:00 CSS Bacau vs HC Comanesti 4/94
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Du 23.09 13:00 LPS Iasi sta
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 23.09 11:00 CSS Tg Neamt vs LPS Piatra Neamt 4/95
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) Observator:
Vi 21.09 17:00 LPS Roman vs HC Buhusi 4/96
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: V.CHIROSCA(IS)/L.PADURARIU(IS) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 2

Echipa CSS 1 Constanta s-a retras in data de 25.10.2018.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 CSS Slobozia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 13:00 LPS Braila sta
Sala: Sala UMC Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Du 23.09 13:00 CS Axiopolis Cernavoda vs LPS Focsani 4/97
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(Bz) Observator:
Du 23.09 10:00 CSH Art Galati vs CSM Galati 4/98
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 CT Media Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 10:00 CSS 6 Bucuresti vs ACS Vulturii Bucuresti 4/99
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 23.09 13:30 ACS Unirea Dobroesti vs CSS 2 Bucuresti 4/100
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) Observator:
Du 23.09 10:30 CSM Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 4/101
Sala: Sala Elite Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 15:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSS Sf. Gheorghe 4/102
Sala: Sala Plopeni Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Du 23.09 13:00 CSM Gloria Buzau vs CSS Fagaras 4/103
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 23.09 11:00 CSS Ploiesti vs ACS Transilvania Brasov 4/104
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Du 23.09 11:00 ASC Corona 2010 Brasov vs CSS Dinamo Brasov 4/105
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 13:00 LPS Viitorul Pitesti vs CSS Craiova 4/106
Sala: Sala Mircea cel Batran Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Du 23.09 11:00 HCM Craiova vs LPS Slatina 4/107
Sala: Sala Ion Constantinescu Craiova Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Du 23.09 12:30 ACS HC FEFS Craiova vs CSS Rm Valcea 4/108
Sala: Sala Ion Constantinescu Craiova Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Lu 24.09 15:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs Chimia Rm Valcea 4/109
Sala: Sala Energetic Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 2

HC Jimbolia - CSS Dr. Tr. Severin si Unirea Sannicolau Mare - CSS Petrosani vor fi reprogramate datorita conditiilor meteo, la o data ulterioara.

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 11:00 CS Diniasanca Dinias vs Unirea Sannicolau Mare 4/110
Sala: Sala Peciu Nou Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) Observator:
Du 23.09 13:00 LPS Banatul Timisoara vs ACS Leu Giarmata 4/111
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Du 23.09 13:00 CSS Petrosani vs HC Jimbolia 4/112
Sala: Colegiul Hermes Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Du 23.09 14:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs CSS Dr. Tr. Severin 4/113
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 CSS Medias sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 24.09 16:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSS Odorheiul Secuiesc 4/114
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Du 23.09 14:30 CSS Sibiu vs LPS Tg. Mures 4/115
Sala: Sala Transilvania Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Mi 26.09 14:00 CSM 1 Targu Mures vs CSM 2 Targu Mures 4/116
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 CS Marta Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 12:00 CSS Zalau vs CS Seini 4/117
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 23.09 11:30 CSS Viitorul Cluj vs ACS Alpha Oradea 4/118
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Du 23.09 11:30 CSS 2 Baia Mare vs LPS Bistrita 4/119
Sala: sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 CSM Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 11:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Vaslui I 4/120
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Du 23.09 11:00 LPS Suceava vs LPS Roman 4/121
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Du 23.09 11:30 CSU Suceava vs LPS Iasi 4/122
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 ACS Piticu Fetesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 14:00 CSS Medgidia vs CSS Galati 4/123
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Du 23.09 11:00 CSM Focsani 2007 vs LPS Braila 4/124
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Du 23.09 10:00 CSS Calarasi vs AHC Dobrogea Sud Constanta 4/125
Sala: Sala Stadion Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 14:30 CSS Craiova vs CSS 2 Bucuresti 4/126
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Du 23.09 00:00 ACS Fortuna Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 11:00 CSS Corabia vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 4/127
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Du 23.09 11:00 CS Dinamo Bucuresti vs CSM Bucuresti 4/128
Sala: Sala Sc. 30 Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 CSO Mizil sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 11:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS Ploiesti 4/129
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Du 23.09 11:00 CSS Targoviste vs CS Olimpic Mizil 4/130
Sala: Sala Razvad Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 23.09 12:00 CS Brazi vs CSM Ploiesti 4/131
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: B.Gherman(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 2

CSM Școlar Reșița - LPS Tg. Jiu si LPS Banatul Timisoara - CSS Lugoj vor fi reprogramate datorita conditiilor meteo, la o data ulterioara

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 LPS Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.09 11:00 CSS Lugoj vs Sc. Gen. 7 Timisoara 4/132
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Du 23.09 14:00 CS Victoria Nadlac vs CSM Scolar Resita 4/133
Sala: Sala de Sport Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 23.09 11:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs LPS Banatul Timisoara 4/134
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: /V.Mladin(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 11:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs ACS Transilvania Brasov 4/135
Sala: Sala Universitatii Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Du 23.09 13:00 CS Sporting Ghimbav vs CSS Fagaras 4/136
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 23.09 10:00 CS Dinamo Brasov vs LPS Brasov 4/137
Sala: Scoala 11 Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 13:00 CSS Sibiu vs LPS Tg Mures 4/138
Sala: Sala Transilvania Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Du 23.09 11:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs CS Olimpic Tg Mures 4/139
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 23.09 14:00 CSS Sighisoara vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 4/140
Sala: Sala Z. Boiu Arbitri: C.Matei(BN)/A.Onighi(BN) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 2

Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la jocul cu Academia Minaur Baia Mare.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.09 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.09 14:00 CS Seini vs Academia Minaur Baia Mare II 4/141
Sala: N/A Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 22.09 12:00 LPS Satu Mare vs Academia Minaur Baia Mare 4/142
Sala: N/A Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 23.09 11:00 ACS Alpha Oradea vs Academica Cluj-Napoca 4/143
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: S.Hendrea(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 18.09 14:00 LPS Iasi vs Stiinta Miroslava Iasi 4/144
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 12:00 Stiinta Miroslava Iasi vs CSS Bacau 4/145
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 22.09 10:00 CSS Bacau 2 vs LPS Vaslui 4/146
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 22.09 12:00 HC Buhusi vs LPS Piatra Neamt 4/147
Sala: Sala I. Borcea Arbitri: I.Cristea(IS)/M.Horghidan(IS) Observator:
Sb 22.09 12:00 CS OK Sport Onesti vs CSS Tg. Neamt 4/148
Sala: Sala Municipala Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Ma 25.09 14:00 LPS Iasi vs LPS Roman 4/149
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 2

Echipa ACS SC Piticu 2013 Fetesti s-a retras in data de 29.10.2018.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 12:00 CSH Art Galati vs CSS Tulcea 4/150
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 22.09 12:00 CSS Slobozia vs AHC Olimpia Braila 4/151
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: E.Ali(CT)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 22.09 11:00 HC Dunarea Braila sta
Sala: Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara Arbitri: A.Raducan(BR)/A.Tonita(GL) Observator:
Sb 22.09 10:00 CS Ovidiu vs LPS Braila 4/152
Sala: Sala Ovidiu Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Sb 22.09 12:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Galati 4/153
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Sb 22.09 10:00 CSM Galati 1 vs CSM Galati 2 4/154
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 10:30 CSS Targoviste vs CSS 6 Bucuresti 4/155
Sala: Sala CSS Arbitri: B.Gherman(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator:
Sb 22.09 13:30 ACS Vulturii Bucuresti vs CS Tonus Bucuresti 4/156
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator:
Sb 22.09 12:00 CS Viitorul Pantelimon vs CSS 2 Bucuresti 4/157
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) Observator:
Sb 22.09 14:00 CS Danubius Calarasi vs ACS Unirea Dobroesti 4/158
Sala: Scoala T. Vladimirescu Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Sb 22.09 12:30 CSM Bucuresti vs CSM Bucuresti 2 4/159
Sala: Sala Elite Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 2

Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 12.09.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 13:00 CSS Sf. Gheorghe vs CS Sporting Ghimbav 4/160
Sala: Sala Nova Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Sb 22.09 00:00 ASC Corona 2010 Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.09 14:00 CSO Mizil vs CSS Dinamo Brasov 4/161
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 22.09 12:00 CSM Rm. Sarat vs CSO Tricolorul Breaza 4/162
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Sb 22.09 10:00 CSM Ploiesti vs HC Activ CSO Plopeni 4/163
Sala: Sala Olimpia Arbitri: M.Agliceriu(PH)/R.Stefan(PH) Observator:
Sb 22.09 13:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CS Brazi 4/164
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 12:30 HCM Torok Rm. Valcea vs CSS Caracal 4/165
Sala: Sala Sporturilor Traian Arbitri: N.Ionica(OT)/A.Margarit(AG) Observator:
Sb 22.09 13:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs CSS Craiova 4/166
Sala: Sala Energetic Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Sb 22.09 00:00 LPS Viitorul Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.09 11:00 LPS Tg Jiu vs LPS Slatina 4/167
Sala: Sala LPS Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 22.09 12:30 ACS Infinit 2013 Tg. Jiu vs CSS Slatina 4/168
Sala: Sala Voievod Litovoi Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 22.09 10:30 CS Chimia Rm. Valcea vs HC Univ. FEFS Craiova 4/169
Sala: Sala Traian Arbitri: N.Ionica(OT)/A.Margarit(AG) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 2

CSS Hunedoara s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2018.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 13:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs CSS Hunedoara 4/170
Sala: Colegiul Hermes Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 22.09 12:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs CSS Petrosani 4/171
Sala: Sala Sporturilor Traian Lalescu Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Vi 21.09 17:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 4/172
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: R.Ghioane(BC)/V.Rusu(BC) Observator:
Du 23.09 13:00 CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc vs CSM Fagaras 4/173
Sala: N/A Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Sb 22.09 13:00 CSS Sibiu vs CSS Fagaras 4/174
Sala: Sala Sc. Gen. 18 Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 2

Echipa Diniasanca Dinias s-a retras in data de 14.11.2018.

CSS Dr. Tr. Severin - CS Sannicolau Mare reprogramat datorita conditiilor meteo, la o data ulterioara
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 13:00 LT Traian Vuia Resita vs LPS Banatul Timisoara 4/175
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Sb 22.09 14:00 ACS Baile Herculane vs ASC Victoria Nadlac 4/176
Sala: Sala de Sport Duicu Alexandru Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 22.09 11:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: Sala Peciu Nou Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 22.09 16:00 CSS Dr. Tr. Severin vs HC Sportiv Citu Timisoara 4/177
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Sb 22.09 12:00 Clubul Sportiv Comunal Sanmartin vs Sc. Gen. 7 Timisoara 4/178
Sala: Scoala Floare de Lotus Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.09 10:00 CS Atletik Satu Mare vs CS Phoenix Baia Mare 4/179
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 22.09 11:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Zalau 4/180
Sala: sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 22.09 15:00 CSS Viitorul Cluj vs HC Arsenal Taureni 4/181
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Sb 22.09 14:30 ACS Alpha Oradea vs CSS Sighisoara 4/182
Sala: Sala Paleu Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 22.09 10:00 ACS Pegasus Tg. Mures vs LPS Tg Mures 4/183
Sala: Scoala Gimnaziala Benedek Elek Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator: