Program nr.24 saptamana: 19.02-26.02.2018

 

Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Precizari privind echipamentului de protectie si accesoriile din Regulamentul jocului de Handbal - IHF

In atentia antrenorilor

Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA  A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport  sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa o trimita o copie la adresa sus mentionata.

In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR:  Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL

20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).

          Echipa care organizeaza turnee de pregatire,  este obligata sa informeze FR Handbal.

Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul  ( competitia) la care au participat.

Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).

Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)

In atentia echipelor participante: 
Conform Art. 22.7 din 
Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor nationale de handbal 2017-2018.
Art. 22.7.  De comun acord, echipele pot solicita, cu cel putin 7 (sapte) zile inainte, aprobarea F.R. Handbal pentru devansarea sau amanarea unor jocuri cu cel mult 3 (trei) zile fata de data programarii initiale, fara a fi schimbata ordinea de disputare a etapelor. 

Liga Campionilor- feminin
26.02.2018, ora 20:00
Gyor

Gyori Audi ETO KC - CSM Bucuresti
Arbitri EHF: Mandak/Rudinsky (SVK)
Observator EHF: Klaus Dieter Convents (BEL)

 

 

Liga Zimbrilor
Etapa 19

Echipa HC Odorhei s-a retras din Liga Nationala-masculin in data de 29.01.2018.
Echipa CS Politehnica Iasi s-a retras din Liga Nationala-masculin in data de 07.03.2018.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 22.02 18:00 HC VasluivsAHC Potaissa Turda 24/1
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: I.Ciobanu(Bc)
Liga Zimbrilor
Etapa 20
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 11:00 CSA Steaua BucurestivsCS Minaur Baia Mare Tvr 2 24/2
Sala: Sala Chiajna Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: P.Anton(IS)
Sb 24.02 18:00 CSM FagarasvsAHC Dunarea Calarasi 24/3
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) Observator: V.Ionescu(B)
Du 25.02 00:00 HC OdorheivsHC Vaslui 24/4
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 26.02 18:00 AHC Potaissa TurdavsAHC Dobrogea Sud Digi / Telekom 24/5
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) Observator: Z.Mesaros(MM)
Du 25.02 18:30 CSM Focsani 2007vsCSU Suceava 24/6
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: S.Ciurea(Dj)
Vi 23.02 17:30 Dinamo BucurestivsCSM Bucuresti Digi / Telekom 24/7
Sala: Sala Dinamo Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Serbu(B)
Du 25.02 17:00 CS Politehnica IasivsSCM Politehnica Timisoara 24/8
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(B) Observator: M.Brumaru(Vn)
Cupa Romaniei FAN Courier Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 19.02 18:00 HC ZalauvsCSM Slatina Digi / Telekom 24/9
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: I.Vizitiu(HD)
Mi 21.02 20:15 CS Rapid Usl Metrou BucurestivsHCM Rm Valcea Digi / Telekom 24/10
Sala: Sala Rapid Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: L.Condrut(PH)
Liga Florilor
Etapa 16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 22.02 16:10 CSM SlatinavsSCM Craiova Tvr HD 24/11
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: G.Nasturel(CS)
Liga Florilor
Etapa 17
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 16:00 HCM Rm ValceavsHC Dunarea Braila Tvr 2 24/12
Sala: Sala Traian Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: V.Dobre(B)
Du 25.02 13:00 CSM BistritavsCSM Slatina 24/13
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: C.Potora(Cj)
Du 25.02 16:30 SCM CraiovavsU Cluj Tvr 1 24/14
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: I.Rapa(TM)
Du 25.02 12:00 ASC Corona 2010 BrasovvsHC Zalau Digi / Telekom 24/15
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Chira(MM)
Sb 24.02 18:00 CS Magura CisnadievsCSU Danubius Galati 24/16
Sala: Sala Cisnadie Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: P.Pop(MM)
Sb 24.02 11:00 CSM RomanvsAHCM Slobozia 24/17
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Florescu(AG)/A.Stoia(B) Observator: I.Enache(BV)
Liga Florilor
Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 21.02 18:00 CSM BucurestivsASC Corona 2010 Brasov Digi / Telekom 24/18
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: I.Furnea(Ms)
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 00:00 CNE Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 15:00 ADEP Satu MarevsCS Universitatea Cluj 24/19
Sala: Sala E. Both Arbitri: B.Gherman(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 25.02 17:00 CS Minaur Baia Mare IIvsCSM Oradea 24/20
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 25.02 12:00 Universitatea CraiovavsCS Universitar Politehnica Timisoara 24/21
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Sb 24.02 18:00 HCM SighisoaravsHC Sibiu 24/22
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 25.02 12:00 CSM Scolar ResitavsCSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 24/23
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 21
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 00:00 ACS UAIC CNOT Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.02 11:00 HCF Piatra NeamtvsCS Danubius Calarasi 24/24
Sala: Sala Mare Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Sb 24.02 11:00 ACS Sc. 181 SSP BucurestivsCSS Tulcea 24/25
Sala: Sala Iris Arbitri: F.Dusa(BV)/M.Manea(BV) Observator:
Sb 24.02 13:00 ACS Spartac BucurestivsCSU Neptun Constanta 24/26
Sala: Sala Iris Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Sb 24.02 17:00 HC Dinamo BucurestivsHC Activ CSO Plopeni 24/27
Sala: Sala Iris Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 24.02 14:00 CS Stiinta BacauvsCSM Bucuresti II 24/28
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 24.02 10:30 CSU TargovistevsCSU Stiinta Bucuresti 24/29
Sala: N/A Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 24.02 15:00 CSA Steaua BucurestivsSCM Gloria Buzau 24/30
Sala: Sala Iris Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 18

Echipa SC Muresul Tg. Mures retrasa din campionat in data de 18.01.2018
Echipa KSE Tg. Secuiesc retrasa din campionat in data de 19.01.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 19.02 17:00 ACS Odorheiu SecuiescvsNational Rm Valcea 24/31
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) Observator:
Sb 24.02 00:00 CS Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.02 00:00 CSU Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.02 14:00 SCM TimisoaravsASC Corona 2010 Brasov 24/32
Sala: Sala C. Jude Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 24.02 13:00 CS Dacia Mioveni 2012vsCSU Universitatea de Vest Timisoara 24/33
Sala: Sala Trivale Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Jo 22.02 12:00 ACS Crisul Chisineu-CrisvsFC Arges 24/34
Sala: Sala Sporturilor Victoria Arad Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Sb 24.02 17:00 ACS Olimpic Tg. MuresvsCSU Oradea 24/35
Sala: Sala Liviu Rebreanu Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 7

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la jocul cu LPS Iasi.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 00:00 LPS RomanvsLPS Botosani 24/36
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 13:30 LPS Piatra NeamtvsLPS Suceava 24/37
Sala: Sala Ceahlau Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Du 25.02 13:00 LPS VasluivsLPS Iasi 24/38
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 7

Echipa CSS Medgidia s-a retras in data de 14.09.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 12:00 Danubius 2010 GalativsCSS Galati 24/39
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Du 25.02 14:00 CSS 1 ConstantavsCSS Tulcea 24/40
Sala: Sala UMC Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 12:00 HC Activ CSO PlopenivsCSS Calarasi 24/41
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Radut(B)/D.Enache(B) Observator:
Du 25.02 15:00 CSM BucurestivsLPS I. Balas Soter Buzau 24/42
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 7

Echipa LPS Tg. Jiu nu se prezinta la jocul cu CSS Caracal.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 19.02 16:00 LPS Tg JiuvsGr. Sc. Energetic Rm Valcea 24/43
Sala: Sala Voievod Litovoi Arbitri: S.Constantin(GJ)/V.Mladin(GJ) Observator:
Du 25.02 14:30 HCM CraiovavsNational Rm Valcea 24/44
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Du 25.02 11:00 CSS CaracalvsLPS Slatina 24/45
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 14:00 ACS Transilvania BrasovvsCSM Ploiesti 24/46
Sala: Scoala 11 Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Ma 27.02 15:00 CSS FagarasvsCSS Dinamo Brasov 24/47
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 25.02 12:00 CSS MediasvsCNE Brasov 24/48
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 7

Echipa Marta Baia Mare nu se prezinta la jocul LPS Sebes.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 13:00 CSS 2 Baia MarevsLPS Fl. Fleseriu Sebes 24/49
Sala: Scoala Gimnaziala 5 Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 25.02 11:30 Marta Baia MarevsCSS Odorheiul Secuiesc 24/50
Sala: Scoala Gimnaziala 5 Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Vi 23.02 16:30 CSS ZalauvsCSS Viitorul Cluj 24/51
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 11:00 LPS IasivsLPS Roman 24/52
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Vi 23.02 16:00 CS Stiinta Municipal BacauvsSc. Nr. 3 Adjud 24/53
Sala: N/A Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 24.02 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.02 14:00 LPS Nadia Comaneci OnestivsLPS Suceava 24/54
Sala: Sala Municipala Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 8

Echipa CSS Tecuci nu se prezinta la jocul cu AHC Dobrogea Sud din 03.03.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 12:00 CSS TecucivsLPS I. Balas Soter Buzau 24/55
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Sb 24.02 11:00 LPS BrailavsCSS Galati 24/56
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) Observator:
Sb 24.02 12:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JIvsCSS Calarasi 24/57
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 00:00 CS Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.02 13:30 CSM Ploiesti JIvsCSS 3 Steaua Bucuresti 24/58
Sala: Sala Olimpia Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 24.02 15:00 CS Viitorul PitestivsCSM Bucuresti 24/59
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Sb 24.02 12:00 CS Brazi JIvsCT Media Bucuresti 24/60
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 13:00 LPS Banatul TimisoaravsCSM Scolar Resita JI 24/61
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 24.02 10:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba IuliavsCSS Craiova 24/62
Sala: Sala Univ. 1 Decembrie Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 24.02 13:00 CSS SibiuvsCSS Lugoj 24/63
Sala: Scoala Gimnaziala 18 Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 8

Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la jocul cu National Sighisoara.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 14:00 LPS BrasovvsCSS Sighisoara 24/64
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: A.Gociman(CV)/V.Neagu(SB) Observator:
Sb 24.02 12:00 National SighisoaravsCSS Dinamo Brasov 24/65
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Mi 28.02 15:00 CSS FagarasvsCSS Odorhei 24/66
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 8

Echipa AH Minaur Baia Mare s-a retras in data de 12.09.2017
Echipa LPS Satu Mare nu se prezinta la jocul cu CSS 2 Baia Mare

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 13:00 HC 2003 Alesd JIvsCSS 2 Baia Mare 24/67
Sala: Sala de Sport Tetchea Arbitri: A.Moldoveanu(AR)/A.Moldoveanu(AR) Observator:
Sb 24.02 00:00 AHC Potaissa Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.02 12:00 LPS ClujvsLPS Satu Mare 24/68
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.02 14:30 LPS IasivsLPS Suceava 24/69
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Lu 26.02 16:00 LPS Piatra NeamtvsHC Comanesti 24/70
Sala: Sala Ceahlau Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Sb 24.02 11:00 HC BuhusivsLPS Vaslui 24/71
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 7

Echipa CSS Galati nu se prezinta la jocul cu CSS Tulcea.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.02 16:00 CSS TulceavsLPS Braila 24/72
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Sb 24.02 12:00 CS Danubius 2010 GalativsCS United Galati 24/73
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Sb 24.02 10:00 CSS GalativsCSH Art Galati 24/74
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 10:00 CSS 2 BucurestivsASHC Muntenia Olimpic AMC Bucuresti 24/75
Sala: Sala Rapid Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) Observator:
Mi 21.02 16:00 CSM Gloria BuzauvsHC Activ CSO Plopeni 24/76
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Sb 24.02 11:45 CSM BucurestivsCSS Slobozia 24/77
Sala: Sala Rapid Arbitri: N.Ionica(OT)/A.Margarit(AG) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 00:00 ACS Unirea Dobroesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.02 11:00 LPS Viitorul PitestivsCSS Ploiesti 24/78
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) Observator:
Vi 23.02 14:00 ACS Kira TargovistevsCT Media Bucuresti 24/79
Sala: Sala Sporturilor Aninoasa Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Sb 24.02 10:00 CSS 6 BucurestivsCS Rapid Bucuresti 24/80
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 11:00 LPS A SlatinavsCSS Dr. Tr. Severin 24/81
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 24.02 11:00 CSS CraiovavsHCM Craiova 24/82
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 24.02 12:00 CSS PetrosanivsChimia Rm Valcea 24/83
Sala: Colegiul Hermes Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.02 15:00 CSS Sf. GheorghevsCSS Dinamo Brasov 24/84
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: G.Petrache(ph)/D.Prita(B) Observator:
Sb 24.02 12:00 CSS MediasvsACS Transilvania Brasov 24/85
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) Observator:
Sb 24.02 13:00 CSS Odorheiul SecuiescvsASC Corona 2010 Brasov 24/86
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 13:00 Unirea Sannicolau MarevsACS Alpha Oradea 24/87
Sala: N/A Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Sb 24.02 12:00 Lic Teor Traian Vuia ResitavsASC Tonic Crisul Santandrei 24/88
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Sb 24.02 11:30 LPS Banatul TimisoaravsASC Victoria Nadlac 24/89
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 7

Echipa CS Marta Baia Mare nu se prezinta la jocul cu CS Arena Tg. Mures.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 13:00 CS SeinivsCS Olimpic Tg Mures 24/90
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Chinde(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Ma 27.02 14:00 CSS Viitorul ClujvsCS Marta Baia Mare 24/91
Sala: Sala Sporturilor Horia Demian Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Sb 24.02 09:00 CSS 2 Baia MarevsCS Arena Tg Mures 24/92
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 22.02 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 22.02 14:00 CSU SuceavavsLPS Iasi 24/93
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Jo 22.02 11:30 LPS Vaslui 2vsLPS Piatra Neamt 24/94
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Jo 22.02 00:00 CSS Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 21.03 15:00 LPS RomanvsCS Stiinta Municipal Bacau 24/95
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 00:00 CS Stiinta Municipal Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 11:30 LPS Piatra NeamtvsCSU Suceava 24/96
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Du 25.02 11:00 LPS IasivsLPS Suceava 24/97
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 22.02 14:00 CSS GalativsCSS Focsani 24/98
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) Observator:
Jo 22.02 16:30 CS NavodarivsAHC Dobrogea Sud Constanta 24/99
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Jo 22.02 11:00 Arrubium 2008 MacinvsCSS 1 Constanta 24/100
Sala: Sala Sporturilor Macin Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) Observator:
Jo 22.02 12:00 CSS CalarasivsLPS Braila 24/101
Sala: Sala Sporturilor Stadion Arbitri: E.Ali(CT)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 13:00 CSS FocsanivsCSS Calarasi 24/102
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Du 25.02 11:00 LPS BrailavsArrubium 2008 Macin 24/103
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Du 25.02 14:00 CSS 1 ConstantavsCS Navodari 24/104
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Du 25.02 12:00 AHC Dobrogea Sud ConstantavsCSS Galati 24/105
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 22.02 18:00 CS Sporting GhimbavvsCSM Ploiesti 24/106
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Jo 22.02 16:30 CSM Sf. GheorghevsCS Olimpic Mizil 24/107
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Jo 22.02 16:00 CS BlejoivsLPS I. Balas Soter Buzau 24/108
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Jo 22.02 00:00 CSO Tricolorul Breaza sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.02 18:00 CSM PloiestivsCSO Tricolorul Breaza 24/109
Sala: Sala Tel George Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Du 25.02 00:00 CS Blejoi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 12:00 LPS I. Balas Soter BuzauvsCSM Sf. Gheorghe 24/110
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) Observator:
Du 25.02 12:00 CS Olimpic MizilvsCS Sporting Ghimbav 24/111
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 22.02 00:00 CT Media Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 22.02 12:30 CS Dinamo BucurestivsACS Tonus Bucuresti 24/112
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Jo 22.02 15:00 CSS 2 BucurestivsCSM Bucuresti 24/113
Sala: Sala Antilopa Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Jo 22.02 12:00 CSA Steaua BucurestivsCSS 3 Steaua Bucuresti 24/114
Sala: Sala Iris Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 00:00 CSA Steaua Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 09:00 CSS 3 Steaua BucurestivsCSS 2 Bucuresti 24/115
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 25.02 13:30 CSM BucurestivsCS Dinamo Bucuresti 24/116
Sala: Sala Rapid Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) Observator:
Du 25.02 11:00 ACS Tonus BucurestivsCT Media Bucuresti 24/117
Sala: Sala Antilopa Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 13:00 CSS CraiovavsACS Romanati Sport Caracal 24/118
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 11:00 ACS Romanati Sport CaracalvsLPS Tg Jiu 24/119
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 25.02 12:00 CSS Drobeta Turnu SeverinvsCS Novaci 24/120
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Du 25.02 17:45 CSS AlexandriavsCSS Sibiu 24/121
Sala: Scoala Generala 7 Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 22.02 00:00 LPS Tg Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 22.02 16:00 CS Olimpic Tg MuresvsCSS Odorhei 24/122
Sala: N/A Arbitri: B.Gherman(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Jo 22.02 14:30 CSS Dinamo BrasovvsCSS Fagaras 24/123
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Moldovan(MS)/S.Mihai(MS) Observator:
Jo 22.02 17:00 LPS BistritavsCSS Sighisoara 24/124
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 00:00 LPS Bistrita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 14:30 CSS SighisoaravsCSS Dinamo Brasov 24/125
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 25.02 12:00 CSS FagarasvsCS Olimpic Tg Mures 24/126
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Du 25.02 15:00 CSS OdorheivsLPS Tg Mures 24/127
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Dusa(BV)/M.Manea(BV) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 9

Echipa Unirea Sannicolau Mare s-a retras in data 11.09.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 22.02 14:00 ACS Alpha OradeavsLPS Banatul I Timisoara 24/128
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: S.Hendrea(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Jo 22.02 14:00 HC 2003 AlesdvsLPS Sebes 24/129
Sala: Sala de Sport Alesd Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Jo 22.02 00:00 CSM Scolar Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 22.02 14:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba IuliavsCSS Hunedoara 24/130
Sala: Sala Univ.1 Decembrie Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 12:00 LPS Banatul I TimisoaravsLPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 24/131
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Du 25.02 15:00 CSS HunedoaravsCSM Scolar Resita 24/132
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 25.02 00:00 HC 2003 Alesd sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 13:00 LPS SebesvsACS Alpha Oradea 24/133
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 7

Echipa CS Extrem Baia Mare s-a retras in data de 12.09.2017
Echipa CS Seini s-a retras in data de 14.09.2017

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 12:00 CSS Adep Satu MarevsAHC Potaissa Turda 24/134
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Du 25.02 12:00 LPS ClujvsCSS 2 Baia Mare 24/135
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 25.02 10:15 Academia Minaur Baia MarevsCS Marta Baia Mare 24/136
Sala: Scoala Gimnaziala 5 Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 13:00 CSS Tg. NeamtvsCSH Art Galati 24/137
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 25.02 11:00 LPS VasluivsLPS Piatra Neamt 24/138
Sala: N/A Arbitri: M.Horghidan(IS)/M.Spita(IS) Observator:
Du 25.02 11:00 HC BuhusivsLPS Iasi 24/139
Sala: N/A Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Du 25.02 11:00 CS OK Sport OnestivsLPS Roman 24/140
Sala: Sala Municipala Arbitri: C.Lucaci(sv)/V.Popovici(BT) Observator:
Du 25.02 11:00 CSS BacauvsLPS Focsani 24/141
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 13

Echipa CSS 1 Constanta s-a retras in data de 25.09.2017
Echipa CS Ovidiu retrasa la Turneul 1
Echipa CSS Medgidia a fost exclusa

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 00:00 CSS GalativsCSS Medgidia 24/142
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 00:00 ACS SC Piticu 2013 Fetesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 12:00 CSA Axiopolis Sport CernavodavsLPS I. Balas Soter Buzau 24/143
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: G.Petrache(ph)/D.Prita(B) Observator:
Du 25.02 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 09:00 CS United GalativsCS Danubius Calarasi 24/144
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 09:00 ACS Vulturii BucurestivsHC Activ CSO Plopeni 24/145
Sala: Sala Iris Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Du 25.02 17:30 CSS 2 BucurestivsCSS 6 Bucuresti 24/146
Sala: Scoala 88 Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 25.02 10:30 CSS SloboziavsACS Unirea Dobroesti 24/147
Sala: Sala Sporturilor Andreea Nica Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 25.02 12:00 CS Rapid BucurestivsCSM Bucuresti 24/148
Sala: Sala Rapid Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) Observator:
Du 25.02 10:30 CSM Bucuresti IIvsCSO Pantelimon 24/149
Sala: Sala Elite Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 13

Echipa CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc nu se prezinta la jocul LPS Florin Fleseriu Sebes.
Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la jocul cu Bastya Lazarea.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 11:00 CSS Sf. GheorghevsCSO Tricolorul Breaza 24/150
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Manciu(BV)/R.Stanciu(BV) Observator:
Du 25.02 13:00 CSS Odorheiul SecuiescvsCSS Fagaras 24/151
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Du 25.02 11:00 ACS Transilvania BrasovvsCSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 24/152
Sala: Scoala 11 Arbitri: V.Neagu(SB)/A.Gociman(CV) Observator:
Du 25.02 14:30 ACS Corona 2010 BrasovvsLPS Fl. Fleseriu Sebes 24/153
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: N.Avadanei(Bacau)/G.Popovici(Bacau) Observator:
Du 25.02 12:30 CSS Dinamo BrasovvsBastya Lazarea 24/154
Sala: Scoala 11 Arbitri: N.Avadanei(Bacau)/G.Popovici(Bacau) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 13

HC Universitatea FEFS II Craiova nu se prezinta la meciul cu CSM Mihai Viteazul Vulcan din 25.03.2018.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 11:30 HC Univ. FEFS CraiovavsCSS Petrosani 24/155
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 25.02 13:00 HCM CraiovavsCSS Corabia 24/156
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Du 25.02 14:00 CSM Mihai Viteazul VulcanvsCSS Dr. Tr. Severin 24/157
Sala: Colegiul Hermes Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 25.02 10:00 CS HC Univ FEFS Craiova IIvsLPS Slatina 24/158
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 25.02 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 11:00 CS Chimia Rm. ValceavsLPS Viitorul Pitesti 24/159
Sala: Sala Sporturilor Traian Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 24.02 10:00 HCM Torok Rm. ValceavsCSS Rm. Valcea 24/160
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Onogea(VL)/A.Nitisor(VL) Observator:
Du 25.02 10:00 CSM PloiestivsCSS Targoviste 24/161
Sala: Sala Olimpia Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Vi 23.02 15:00 CSM FagarasvsGr. Sc. Energetic Rm Valcea 24/162
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: /P.Iacob(B) Observator:
Du 25.02 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 13:30 LPS Banatul TimisoaravsACS Leu Giarmata 24/163
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Du 25.02 15:00 Sc. Gen. 7 TimisoaravsACS Baile Herculane 24/164
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Du 25.02 00:00 CSS HunedoaravsDiniasanca Dinias 24/165
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 13:00 HC JimboliavsCS Unirea Sannicolau Mare 24/166
Sala: Sala Weissenmeyer Arbitri: A.Moldoveanu(AR)/A.Moldoveanu(AR) Observator:
Du 25.02 13:00 ACS Traian Lalescu HunedoaravsLT Traian Vuia Resita 24/167
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 13

Echipa Marta Baia Mare s-a retras in data de 14.09.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.02 17:00 CSS Viitorul Cluj IIvsACS Pegasus Tg. Mures 24/168
Sala: Sala Sporturilor Horia Demian Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 25.02 00:00 CSS Viitorul Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 13:00 CS Atletik Satu MarevsHC Arsenal Taureni 24/169
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: B.Gherman(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 25.02 13:00 ACS Alpha OradeavsCSS Zalau 24/170
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 25.02 09:00 CSS 2 Baia MarevsCS Phoenix Baia Mare 24/171
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 00:00 CS Stiinta Municipal Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.02 11:00 LPS I. Balas Soter BuzauvsCSS Tecuci 24/172
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Sb 24.02 12:00 LPS Vaslui IvsCS OK Sport Onesti 24/173
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 24.02 13:30 LPS Vaslui IIvsCSM Focsani 2007 24/174
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 15:30 CS Olimpic MizilvsCS Axiopolis Cernavoda 24/175
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Stuparu(Bz)/I.Velisca(BZ) Observator:
Sb 24.02 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.02 14:00 CS Orasenesc MizilvsCSS Calarasi 24/176
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Stuparu(Bz)/I.Velisca(BZ) Observator:
Sb 24.02 13:30 CSS MedgidiavsAHC Dobrogea Sud Constanta 24/177
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: A.Evghin(CT)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 10:00 CSS PloiestivsCS Dinamo Bucuresti 24/178
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Arbitri: I.Burdun(BV)/G.Dumitrache(BV) Observator:
Sb 24.02 19:00 CT Media BucurestivsCSS 2 Bucuresti 24/179
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator:
Sb 24.02 11:30 CSM PloiestivsCS Brazi 24/180
Sala: Sala Olimpia Arbitri: P.Iacob(B)/S.Savu(AG) Observator:
Sb 24.02 09:00 CSA Steaua BucurestivsCSM Bucuresti 24/181
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 00:00 CSS Corabia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.02 16:00 CSS CraiovavsCS Top Arena Topoloveni 24/182
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Sb 24.02 13:00 CSS Drobeta Turnu SeverinvsHC Torok Rm. Valcea 24/183
Sala: Scoala Gimnaziala 15 Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Sb 24.02 11:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba IuliavsCSS Sibiu 24/184
Sala: Colegiul Tehnic Apulum Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 10

LPS Brasov nu se prezinta la meciul cu LPS Tg. Mures din 17.03.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.02 13:00 LPS Tg MuresvsCS Dinamo Brasov 24/185
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/A.Otelea(HD) Observator:
Vi 23.02 17:00 CSS SighisoaravsCS Sporting Ghimbav 24/186
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Sb 24.02 11:00 CSS Odorheiul SecuiescvsLPS Brasov 24/187
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Sb 24.02 14:15 CSS FagarasvsCSM Sf. Gheorghe 24/188
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 21.02 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 21.02 14:00 LPS Banatul TimisoaravsCSS Lugoj 24/189
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Mi 21.02 15:30 CSM Scolar ResitavsSCM Timisoara 24/190
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Mi 21.02 16:00 CSS Hunedoara IvsACS Unirea Santana 24/191
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) Observator:
Mi 21.02 15:30 Sc. Gen. 7 TimisoaravsHC Beldiman Arad 24/192
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 28.02 15:00 HC Beldiman AradvsCSS Hunedoara I 24/193
Sala: N/A Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 24.02 12:00 ACS Unirea SantanavsCSM Scolar Resita 24/194
Sala: N/A Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Vi 23.02 15:00 SCM TimisoaravsLPS Banatul Timisoara 24/195
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Sb 24.02 12:00 CSS LugojvsCS Unirea Sannicolau Mare 24/196
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.02 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.02 16:00 AHC Potaissa TurdavsCSS 2 Baia Mare 24/197
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 24.02 11:00 LPS Satu MarevsCS Extrem Baia Mare 24/198
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: J.Debreczeni(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Vi 23.02 18:00 Academica Cluj-NapocavsACS Alpha Oradea 24/199
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: