Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Feminin


Grupa Speranta 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS Baile Herculane 7 6 0 1 215 184 31 2 0 4 0 4 8 16
2 ACS Pegasus Tg. Mures 6 5 0 1 229 208 21 3 0 2 0 6 4 14
3 CSS Viitorul Cluj 7 4 0 3 242 218 24 2 0 2 0 4 4 13
4 CSS Dr. Tr. Severin 7 3 0 4 231 235 -4 2 0 1 0 4 2 9
5 CSS Zalau 6 2 0 4 161 174 -13 0 0 2 0 0 4 8
6 CS Unirea Sannicolau Mare 7 0 0 7 217 276 -59 0 0 0 0 0 0 4
Bonus

* CS Unirea Sannicolau Mare (4pts respectare cerinte talie)

* ACS Pegasus Tg. Mures (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Viitorul Cluj (5pts respectare cerinte talie)

* ACS Baile Herculane (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Zalau (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Dr. Tr. Severin (3pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Fagaras 7 7 0 0 265 187 78 4 0 3 0 8 6 20
2 ACS Traian Lalescu Hunedoara 7 4 1 2 189 175 14 2 0 2 1 4 5 13
3 CSS Caracal 6 2 1 3 180 188 -8 2 1 0 0 5 0 11
4 LPS Viitorul Pitesti 7 1 0 6 209 268 -59 0 0 1 0 0 2 8
5 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 5 3 0 2 136 133 3 2 0 1 0 4 2 7 *
6 CSS Petrosani 6 1 0 5 162 190 -28 0 0 1 0 0 2 7
Penalizari

* Gr. Sc. Energetic Rm Valcea (-2pts neprezentare)

Bonus

* LPS Viitorul Pitesti (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Fagaras (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Caracal (6pts respectare cerinte talie)

* ACS Traian Lalescu Hunedoara (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Petrosani (5pts respectare cerinte talie)

* Gr. Sc. Energetic Rm Valcea (3pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ASC Corona 2010 Brasov 7 6 0 1 237 205 32 3 0 3 0 6 6 18
2 CSS 6 Bucuresti 7 4 0 3 267 261 6 2 0 2 0 4 4 14
3 CS Viitorul Pantelimon 7 5 0 2 247 230 17 3 0 2 0 6 4 11
4 LPS I. Balas Soter Buzau 7 2 0 5 237 244 -7 2 0 0 0 4 0 11
5 ACS Vulturii Bucuresti 7 2 0 5 236 247 -11 2 0 0 0 4 0 10
6 CSO Tricolorul Breaza 7 2 0 5 232 269 -37 1 0 1 0 2 2 10
Bonus

* ASC Corona 2010 Brasov (6pts respectare cerinte talie)

* LPS I. Balas Soter Buzau (7pts respectare cerinte talie)

* ACS Vulturii Bucuresti (6pts respectare cerinte talie)

* CSS 6 Bucuresti (6pts respectare cerinte talie)

* CSO Tricolorul Breaza (6pts respectare cerinte talie)

* CS Viitorul Pantelimon (1pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 HC Buhusi 5 5 0 0 198 137 61 3 0 2 0 6 4 15
2 CS Axiopolis Cernavoda 5 3 1 1 173 148 25 2 0 1 1 4 3 11
3 LPS Braila 5 2 0 3 157 175 -18 1 0 1 0 2 2 7
4 LPS Roman 4 1 1 2 117 156 -39 0 1 1 0 1 2 6
5 CSH Art Galati 5 0 0 5 126 155 -29 0 0 0 0 0 0 5
6 CSS Tg. Neamt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bonus

* LPS Roman (3pts respectare cerinte talie)

* CS Axiopolis Cernavoda (4pts respectare cerinte talie)

* HC Buhusi (5pts respectare cerinte talie)

* CSH Art Galati (5pts respectare cerinte talie)

* LPS Braila (3pts respectare cerinte talie)

Generated in: 16 ms; Memory is 0.650 Mb; Peak is 1.112 Mb;