Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin



Grupa Speranta 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Seini 8 7 1 0 190 108 82 4 0 3 1 8 7 24
2 CSS Viitorul Cluj 8 6 0 2 209 157 52 3 0 3 0 6 6 19
3 CSS Odorheiul Secuiesc 8 3 1 4 147 152 -5 2 1 1 0 5 2 11 *
4 ACS Alpha Oradea 8 3 0 5 144 119 25 2 0 1 0 4 2 4 *
5 CSS Sibiu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LPS Tg. Mures 8 0 0 8 91 245 -154 0 0 0 0 0 0 -2 *
Penalizari

* LPS Tg. Mures (-4pts nerespectare cerinte varsta)

* CSS Odorheiul Secuiesc (-1pts nerespectare cerinte varsta)

* CSS Odorheiul Secuiesc (-2pts neprezentare)

* ACS Alpha Oradea (-2pts neprezentare)

Bonus

* CSS Viitorul Cluj (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Odorheiul Secuiesc (7pts respectare cerinte talie)

* CS Seini (9pts respectare cerinte talie)

* LPS Tg. Mures (2pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Petrosani 10 7 1 2 285 242 43 4 1 3 0 9 6 25
2 ACS Leu Giarmata 10 7 0 3 237 218 19 4 0 3 0 8 6 24
3 LPS Viitorul Pitesti 10 6 1 3 267 252 15 4 0 2 1 8 5 23
4 LPS Slatina 10 5 0 5 266 277 -11 4 0 1 0 8 2 20
5 HC Jimbolia 10 4 0 6 236 255 -19 3 0 1 0 6 2 18
6 CSS Craiova 10 0 0 10 198 245 -47 0 0 0 0 0 0 7 *
Penalizari

* CSS Craiova (-2pts neprezentare)

Bonus

* LPS Slatina (10pts respectare cerinte talie)

* LPS Viitorul Pitesti (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Petrosani (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Craiova (9pts respectare cerinte talie)

* ACS Leu Giarmata (10pts respectare cerinte talie)

* HC Jimbolia (10pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS Unirea Dobroesti 10 9 1 0 283 226 57 5 0 4 1 10 9 29
2 CS Rapid Bucuresti 10 8 1 1 312 247 65 4 1 4 0 9 8 23
3 CSS Dinamo Brasov 10 3 0 7 299 319 -20 3 0 0 0 6 0 16
4 CT Media Bucuresti 10 5 0 5 219 224 -5 3 0 2 0 6 4 8 *
5 CSS Fagaras 10 2 0 8 258 281 -23 2 0 0 0 4 0 4 *
6 CSS Sf. Gheorghe 10 2 0 8 232 306 -74 2 0 0 0 4 0 4 *
Penalizari

* CSS Sf. Gheorghe (-2pts nerespectare cerinte varsta)

* CT Media Bucuresti (-2pts neprezentare)

* CSS Fagaras (-2pts neprezentare)

Bonus

* ACS Unirea Dobroesti (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Dinamo Brasov (10pts respectare cerinte talie)

* CS Rapid Bucuresti (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Sf. Gheorghe (2pts respectare cerinte talie)

* CSS Fagaras (2pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSH Art Galati 8 7 0 1 190 104 86 3 0 4 0 6 8 22
2 CSS Tg Neamt 8 7 0 1 186 129 57 3 0 4 0 6 8 18
3 LPS Piatra Neamt 8 3 1 4 165 186 -21 2 0 1 1 4 3 15
4 LPS Focsani 8 1 0 7 143 213 -70 1 0 0 0 2 0 3
5 CS Axiopolis Cernavoda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LPS Roman 8 1 1 6 41 93 -52 1 1 0 0 3 0 -3 *
Penalizari

* LPS Roman (-5pts nerespectare cerinte varsta)

* LPS Roman (-2pts neprezentare)

Bonus

* LPS Piatra Neamt (8pts respectare cerinte talie)

* CSH Art Galati (8pts respectare cerinte talie)

* CSS Tg Neamt (4pts respectare cerinte talie)

* LPS Focsani (1pts respectare cerinte talie)

* LPS Roman (1pts respectare cerinte talie)

Generated in: 53 ms; Memory is 0.669 Mb; Peak is 1.137 Mb;