Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin



Grupa Valoare 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Academia Minaur Baia Mare 10 9 1 0 459 294 165 5 0 4 1 10 9 29
2 Lic. Liviu Rebreanu Turda 10 7 1 2 403 353 50 4 1 3 0 9 6 25
3 CS Szejke Odorheiu Secuiesc 10 6 0 4 371 378 -7 4 0 2 0 8 4 22
4 CSS Sibiu 10 3 0 7 320 358 -38 3 0 0 0 6 0 16
5 CS Seini 10 2 0 8 316 378 -62 2 0 0 0 4 0 14
6 Academica Cluj-Napoca 10 2 0 8 277 385 -108 2 0 0 0 4 0 9
Bonus

* CS Szejke Odorheiu Secuiesc (10pts respectare cerinte talie)

* Lic. Liviu Rebreanu Turda (10pts respectare cerinte talie)

* Academia Minaur Baia Mare (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Sibiu (10pts respectare cerinte talie)

* CS Seini (10pts respectare cerinte talie)

* Academica Cluj-Napoca (5pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS Transilvania Brasov 10 9 0 1 403 249 154 5 0 4 0 10 8 28
2 CS Unirea Sannicolau Mare 10 6 0 4 361 358 3 5 0 1 0 10 2 22
3 CSS Fagaras 9 4 1 4 309 320 -11 3 1 1 0 7 2 18
4 CS Sporting Ghimbav 9 4 1 4 280 302 -22 3 0 1 1 6 3 18
5 LPS Banatul Timisoara 9 3 1 5 269 311 -42 3 0 0 1 6 1 16
6 CSM Scolar Resita 9 0 1 8 254 336 -82 0 1 0 0 1 0 10
Bonus

* CSS Fagaras (9pts respectare cerinte talie)

* CSM Scolar Resita (9pts respectare cerinte talie)

* CS Sporting Ghimbav (9pts respectare cerinte talie)

* ACS Transilvania Brasov (10pts respectare cerinte talie)

* CS Unirea Sannicolau Mare (10pts respectare cerinte talie)

* LPS Banatul Timisoara (9pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 10 8 1 1 418 287 131 4 1 4 0 9 8 27
2 CSO Mizil 10 7 1 2 346 306 40 5 0 2 1 10 5 25
3 CSS 2 Bucuresti 10 6 1 3 385 369 16 4 0 2 1 8 5 23
4 CSS Targoviste 10 2 1 7 311 379 -68 2 1 0 0 5 0 15
5 CS Brazi 10 2 1 7 369 438 -69 2 0 0 1 4 1 15
6 CSS Corabia 10 2 1 7 302 352 -50 1 1 1 0 3 2 12 *
Penalizari

* CSS Corabia (-2pts neprezentare)

Bonus

* CSM Bucuresti (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Targoviste (10pts respectare cerinte talie)

* CSS 2 Bucuresti (10pts respectare cerinte talie)

* CSO Mizil (10pts respectare cerinte talie)

* CS Brazi (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Corabia (9pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSU Suceava 9 9 0 0 400 246 154 4 0 5 0 8 10 27
2 CSM Bacau 10 8 0 2 397 349 48 4 0 4 0 8 8 26
3 LPS Iasi 10 4 2 4 322 331 -9 2 1 2 1 5 5 20
4 CSS Medgidia 9 4 1 4 338 345 -7 2 0 2 1 4 5 18
5 CSM Focsani 2007 10 2 0 8 303 369 -66 1 0 1 0 2 2 14
6 AHC Dobrogea Sud Constanta 10 0 1 9 311 431 -120 0 1 0 0 1 0 11
Bonus

* CSM Bacau (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Medgidia (9pts respectare cerinte talie)

* CSU Suceava (9pts respectare cerinte talie)

* LPS Iasi (10pts respectare cerinte talie)

* AHC Dobrogea Sud Constanta (10pts respectare cerinte talie)

* CSM Focsani 2007 (10pts respectare cerinte talie)

Generated in: 12 ms; Memory is 0.665 Mb; Peak is 1.130 Mb;